Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Valaki utazott már az Alitalia...

Valaki utazott már az Alitalia légitársasággal? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Eddig csak és kizárólag fapados járattal közlekedtem, ahol ugye otthon kinyomtattam a beszállókártyát és azzal már mehettem is a kapuhoz.

Ez jövő héten is így fog történni, amikor Rómába utazok, de visszafelé az Alitalia-val jövök, ami nem fapados.

A jegyet kifizettem,helyeket lefoglaltam, e-mailben megkaptam a visszaigazolást. Itt egy kicsit megtorpantam. Innen tovább hogyan működik? A visszaigazolást ki kell nyomtatnom, és azzal kell becsekkolnom a repülőtéren?



#check-in #Fiumincino
2016. márc. 2. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Noha nem utaztam még az Alitaliával, feltételezem, hogy a visszaigazolásban levő kód segítségével már interneten is be tudsz csekkolni (pl. 24 órával a visszaindulás előtt), ezáltal elkerülöd a pultnál való sorban állást.

Ha az interneten való becsekkolás nem működne, akkor a pultnál kell becsekkolni. Elméletben elég kell legyen a bemondott neved és útleveled (vagyis igazolod, hogy te vagy az). De ha átnyújtod a kinyomtatott visszaigazolást is, könnyítesz a helyzeten: ott a neved helyesen leírva, foglalási kód.

2016. márc. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A visszaigazolásban nem csupán egy kódot kaptál, hanem elég sok információt is leírtak.

El kellene őket olvasnod.

Lesz benne egy fejezet, ami arról szól, miképp csekkolhatsz be online, vagy miképp a repülőtéren. Választhatsz, de az olvasást nem úszod meg.

2016. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Becsekkolhatsz online, de a reptéren is.
2016. márc. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!