Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Átszállásra 1 óra 40 perc elég?

Átszállásra 1 óra 40 perc elég?

Figyelt kérdés
Brüsszelben lenne. Azért kérdezem, mert egyszer 1 órám volt átszállni Londonban, és weather conditions miatt eléggé lekéstem.
2016. márc. 9. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem késik a gép, akkor bőven.
2016. márc. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Reggel simán bevállalható, este rizikósabb. Csomaggal és este lehet határeset.

Schengenen kívüli átszálláshoz pedig még egy másik igazolvány ellenőrzésen is át kell esned.

2016. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Reggel 6-kor indul innen Brüsszelbe. Onnan Abu Dhabi(Dzabi?), majd Sydney
2016. márc. 9. 17:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Sokadik olyan kérdés, ahol a kérdező alapvető dolgokkal nincs tisztában, és rosszul kérdez, ráadásul LUSTA olvasni.

A kérdés nem az, átér-e ilyen-olyan esetekben egyik gépről a másikra, hanem az, hogy egyben vette-e jegyét. (Gyanítom, igen, és akkor nincs sok félnivalója, majd megy a következő géppel).

A gond akkor lenne csak, ha nem biztosított átszállása lenne. No így nem szívesen vállalnék be egy ilyen hosszú utat.

2016. márc. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Reggeli első repülővel én még eddig mindig pontosan érkeztem Brüsszelbe. Persze történhet valami rendkívüli, de annak kicsi az esélye gondolom.
2016. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Sokadik olyan kérdés, ahol a kérdező alapvető dolgokkal nincs tisztában, és rosszul kérdez, ráadásul LUSTA olvasni."


Te meg a sokadik válaszoló, akinek fogalma sincs, hogy miről beszél, és jobban tenné, ha nem is válaszolna kérdésekre, mert lényegében semmilyen szövegértése nincs, ami nem csoda a magyar oktatási rendszer ismeretében.


Természetesen tudom(bármilyen meglepő is neked), hogy egyszerűbb a helyzetem, ha egyben vettem a jegyet. És mégis, hogy a csöcsbe képzeled te ezt? Hogy akkor már nincsen semmi baj, majd pókerarccal nyugtázom, ha lekésem a gépem?

A kérdésem arra vonatkozott, hogy ennyi idő alatt elérem-e a gépet, nem pedig arra, hogy mi történik, ha lekésem. De mivel a szövegértésed nulla, és még neveletlen is vagy, ezért nem várom, hogy ezt te megértsd. A kérdésem inkább felnőtteknek szólt.

2016. márc. 9. 22:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg elég. Gyakorlatilag ha egyben vetted a jegyedet, és nem a saját hibádból késed le a csatlakozást, hanem mert az első géped késik, akkor vagy megvár a következő gép, vagy ingyen áttesznek másikra. Gond akkor van, ha két külön foglalásod van, vagy ha te átérsz a másik gépre, de a csomagod nem. Utóbbi esetben szólni kell Abu Dhabiban vagy Sydneyben (ahol észreveszed), és valahogy eljuttatják hozzád.
2016. márc. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha egyben veszed a jegyet akkor is simán lekésheted a gépet én nem egyszer szívtam meg így New York-Washington átszállással mert rendszeresen olyan kevés volt az idő, hogy lekéstem az átszállást. Ez nem garancia semmire de amúgy az 1:40 elég lesz. Kapkodós de elég
2016. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!