Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A légitársaság saját oldalán...

A légitársaság saját oldalán keresztül mindig olcsóbb a repjegy, mint valami közvetítő oldalon keresztül?

Figyelt kérdés
2016. márc. 24. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A közvetítő oldal is legtöbbször odairányít a légicég oldalára, de ha már megvan, mivel utazol, és mikor, kb. fél perc leellenőrizni, hol olcsóbb.
2016. márc. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem mindig.
2016. márc. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vásárláskor ellenőrizd több helyen a jegyárakat. Több kereső oldalon, és igen, a légitársaság saját oldalán is.

Ott vedd meg, ahol olcsóbb.


Fapadosoknál a légitársaság oldalait használd, csak akkor vigéckedj nagy keresőkön, ha tudod mit csinálsz.

Hagyományos légitársaságoknál minden előfordulhat, egyetlen biztos módszer a keresgélés több helyen.

2016. márc. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Főleg tengerentúli járatoknál érdemes nézelődni. Én a momondot használom, ha ott mondjuk a KLM a legolcsóbb, akkor megnézem azt is. Viszont amitt számolj bele, hogy bizonyos oldalakon van pl. plusz költség (kártya használati díj és társai).
2016. márc. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem mindig

nekem volt hogy pl közvetítő olcsóbban adta volna mint maga a Lufthansa, de múltkor egyenlő volt, azelőtti alkalommal meg mikor néztem akkor a lufi oldalán volt jelentősen olcsóbb

2016. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

valtozo


a United pl. a sajat weboldalan ugyanannyiert adja a jegyeket mint az Expedia-n


A BA meg a Swiss viszont az Expedia-n kb. fele annyiba kerult, mint kozvetlenul a BA meg a Swiss oldalan.


En mindig megnezem a legitarsasag meg a keresok oldalan is es azt veszem ami epp olcsobb.


De olyan is volt mar hogy tengerentuli jegyet utazasi irodabol SOKKAL olcsobban vettem, mint barmelyik kereso, mert az iroda felvasarolt egy csomo jegyet jo elore igy nagy kedvezmenyre szert teve es megtehette, hogy latszolag aron alul adta a jegyeket (persze azert keresett rajta igy is...)

2016. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!