Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Október környékén szeretnék...

Október környékén szeretnék elmenni egy Barcelona meccsre, segítenének pár dologban?

Figyelt kérdés
Mindezt szállás nélkül oldanám meg; tehát a meccs napján reggel\délelőtt érkeznék, és a meccs után el is indulnék vissza, mindezt repülővel; megoldható ez így? És ha igen, mikor érdemes repülőjegyet vásárolni, illetve hol tudnám ezt a lehető legolcsóbban megtenni?

2016. márc. 28. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Keresel egy repulojegy keresot, beirod a datumot es meglepo modon megkapod a valaszt. Ha ennyire eletkeptelen vagy, hogy akarsz egy masik orszagban boldogulni? Skyscannert ajanlom.
2016. márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kimenetel még csak-csak megoldható, de a meccs utáni hazajövetel nemigazán. Ugyanis a Camp Nou-ban a Barcelona meccseket este 20 óra vagy 20 30-körül játszák, viszont az utolsó járat BP-re 21:25 -kor jön. Figyelembe véve, hogy indulás előtt mn. 1 órával kint kellene lenned, ez ugye nem működik.

Max úgy lehet megoldani, ha a reptéren éjszakázol és másnap reggel jössz vissza vmelyik járattal.

2016. márc. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Megoldható a dolog, szét kellene nézned a Budapest - Barcelona közt közlekedő légitársaságok weblapján.
2016. márc. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Van egy ilyen opció pl., viszonylag jó áron és utazási időtartammal, reptéren éjszakázással.

2016. márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értékelhető válaszokat!

Az első kommentelő viszont tölthetné értelmesebb dolgokkal is az idejét, én segítséget kérni jöttem, nem egy hülyegyerek kioktatásáért.

2016. márc. 29. 12:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Nezd, en megadtam neked talan az egyik legjobb linket (legalabbis en itt mindig 10en ezres mertekben olcsobb jegyeket talalok), ahhoz hogy te magadtol nem vagy kepes beirni egy jegykeresobe ket datumot es megszerezni azt az informaciot, hogy az elkepzelesed megoldhato-e, nem engem tesz hulyegyerekke, viszont teged annal inkabb eletkeptelenne, ami indokoltan veti fel a kerdest, hogy mit tennel ilyen kepessegek birtokaban egy idegen orszagban aminek meg a nyelvet sem beszeled? Kerdest irnal gyakorira? "Te hulyegyerek" :"D.
2016. márc. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mivel 18 vagyok, igazán nem érzem elvárhatónak, hogy kérdés nélkül, csettintésre szervezzek meg magamnak egy ilyen utat, a válaszod értékelhető részét meg is köszöntem, igazán hasznos volt, de még hálásabb lettem volna, ha nem vonsz le olyan következtetéseket, amiknek kimondására nem volt jogod, mert hogy háttérinformációval egyáltalán nem rendelkezel. Tartsd meg magadnak a magánvéleményedet, elvégre nem tudom, mondták-e már neked, de nem igazán kíváncsi rá senki. :) Szóval csak hogy ne érezd hálátlannak a dolgot, megköszönöm ismét páratlan kedvességgel írt soraidat.
2016. márc. 30. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!