Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » London fapadossal olcsón?

London fapadossal olcsón?

Figyelt kérdés

Hallottam,hogy London oda-vissza nagyon olcsón meg lehet járni repülővel kb. 8000-10000,-Ft körül.

Ezeket milyen oldalon foglalják vagy hol??

Sürgös lenne!


2016. márc. 28. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:

fapados járatok

easyjet

wizzair

raynair

2016. márc. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1-es válaszóló: Tudom de valami kuponrol hallottam.

Valami oldal

2016. márc. 28. 17:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kuponos oldalakon nem szoktak repülőjegyek lenni. Magán a wizzair vagy ryanair oldalán foglalhatod 3-4 ezerért a londoni járatokat bizonyos időpontokban.
2016. márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Debrecenből a legolcsóbb wizzairrel.

London,Malmő,Milánó,Párizs,Brüsszel,Eindhoven.

Felsoroltam mindet.

De london is pl. 3000-től van jegy akciósan.

Debrecenbòl álltalában minden olcsóbb mint Budapestről.

2016. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én debreceni vagyok, de amikor én utaznék, akkor eddig mindig pont Pestről volt olcsóbb ugyanaz a járat. Szóval ez erősen időpontfüggő.
2016. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha te debreceni vagy akkor lehet olcsóbb valamikor Pestről de,ha vonattal odáig mész akkor vonatjeggyel együtt ugyan ott vagy.
2016. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Az egy dolog, hogy megveszed olcsón a jegyet. De annyi pénzből nem vagy még Londonban. A fapados repülőterek (pl. Luton, Stansted) kb. olyan messze vannak London központjától, mint Budapesttől Székesfehérvár. Tehát ha be akarsz jutni a városba, akkor arra is költeni kell még legalább ennyit. Ne legyen az az illúziód, hogy 10 ezerből megjárod London a kis előrecsomagolt szendvicseiddel.
2016. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es.. Részben igazad van, de easybus oldalán pl vannak 3.95 fontért jegyek belvárosba.. Az azért nem olyan sok.
2016. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Surgosen necces, hogy nem talalsz nagyon olcson. En wizzairrel szoktam repulni + easybus tranferrel. Ha jo hamar lefoglalod, a transfer 2 font (az olyan 800 ft). Legutobb 16 ezerert mentem oda-vissza mindennel egyutt. Ennel olcsobbrol egyszer hallottam, az januarban volt, Magyarorszagra csomag nelkul. 9 ezer kb. A csomag is lenyeges . Mert az lehet még 6-8 ra.
2016. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!