Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kézipoggyászban szállítható...

Kézipoggyászban szállítható az alábbi sütemény?

Figyelt kérdés

Ritkán repülök, de azt tudom h pl. nutella nem szállítható. Ez a süti is ebbe a kategóriába tartozik? (krémes)

[link]


2016. ápr. 26. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nutella nem szállítható , mivel üveges, folyadéknak minősül. A süti nem folyadék, tehát fel lehet vinni a gépre.
2016. ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert folyadéknak minősül.
2016. ápr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit folyatni vagy kenni lehet, azt rendszerint folyadéknak minősítik. Ez a süti ránézésre határeset, de a krém miatt simán kidobathatják veled a biztonsági ellenőrzésnél.
2016. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) akkor marad... :(
2016. ápr. 26. 14:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szivesen levenném a válladról, nálam jó kezekben lenne :)
2016. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Vittem mar folyékonyabb állagú ételt is ennél kéziben. Meg itt is olvastam már, hogy pl majonézes krumplisalátát vittek fel gépre.. Fel fogják engedni, de maximum annyi, hogy elviszed és megkérdezed. Ha meg nem engedik, akkor kidobod.
2016. ápr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A 6os válaszoló felbátorított arra, hogy megpróbáljam :) az 5-ös válaszolót pedig várom a reptérre, ha esetleg mégsem engednék fel :) nem szeretek ételt kidobni.. :(
2016. ápr. 26. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!