Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Volt már valakinek problémája...

Volt már valakinek problémája Ryanair-nél a DUNLOP 57cm-es kézipoggyásszal? Úgy reklámozzák hogy Ryanair kézipoggyász de picit nagyobb mint a limit.

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom hogy azt elfogadják,bár igaz hogy a táska 55cm de plusz 2 cm a fül.Nem szeretném ha a beszállásnál kellene egy csomó pénzt emiatt kifizetnem.Egyébként mennyit kell fizetni ilyen esetben tudja valaki?

2016. máj. 6. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Már magát a kérdést sem értem.

Ha valamiről nyilvánvaló, hogy nem felel meg, akkor miért akarod megvenni???

Mert reklámozzák?


Ha a kapunál kiderül, hogy nem megfelelő szuper bőröndöd, irányonként kb 10eFt-os büntetésre számíthatsz.

2016. máj. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Ryanair kék dobozkája 21,2 x 41,2 x 58 cm.
2016. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor azért ráhagynak...ez a bőrönd 55-38-20,beszéltem az eladóval,azt mondta évek óta viszik tőle ezt a bőröndöt Ryanairhez és nem volt még panasz azért is meri így hirdetni.
2016. máj. 7. 14:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok, a Ryanairt -- pontosabban a különböző szolgáltatókat akik ők bérelnek mert a legtöbb helyen nem az ő alkalmazottaik vannak -- csak az érdekli hogy beleférsz-e a dobozba, nem fognak mérőszalagot előszedni és méricskélni. Mivel 57 centis táska belefér, nincs probléma, ezért árulja az eladó így.
2016. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm!
2016. máj. 8. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!