Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hany szál cigarettát lehet...

Hany szál cigarettát lehet kivinni Amerikába?

Figyelt kérdés
Van ra esely hogy emiatt ki bontják a csomagomat? Nagyon nem szeretnem,mert az nagyon kellemetlen lenne szamomra...

2016. máj. 19. 18:03
 1/5 anonim válasza:
Na ez jó kérdés. Én is várom a válaszokat.
2016. máj. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van ra esely, hogy kibontsak ha van cigi ha nincs. Egyebkent mar a repulon kitoltod a costum declare ahova beirod.

Nekunk egyszer sem bontottak ki,pedig mindig rengeteg babakaja van a taskaban mivel kisfiunkkal utazzunk. Igaz a fiam es ferjem allampolgar, ez nem tudom mennyit szamit. Mindig rakerdeznek, hogy elelmiszer stb van-e a csomagban,de csak ennyi.

Amugy szerintem vihetsz cigit de csak mertekkel. Es a kezipogyaszba tedd.

Ra lehet kerdezni a legitarsasagnal is

2016. máj. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Here you go :


[link]

2016. máj. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valahol a szememben a szellemi mélységet jeleníted meg a kérdéseddel. A nagy magyar elbutulást.

Az igekötős igék teljesen hibás kezelését, a törvények nem ismerését, az imert törvények kijátszását.

És azt a butaságot, hogy emellé ki is emeled a sz.rodat.

2016. jún. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fenti link alapján max 800 dollár (kb 225ezer forint) értékben, max 100 szivart, vagy 200 szál (10 csomag) cigarettát, de szólni kell előre, hogy saját használatra lesz.
2016. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!