Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Muszáj vagyok megvenni ezt a...

Muszáj vagyok megvenni ezt a táskát?

Figyelt kérdés

A Ryanair kézipogyó szabályozása:Max.10 kg súlyú,55 cm x 40 cm x 20 cm méretű kézipoggyász és egy, maximum 35 cm x 20 cm x 20 cm méretű kis táska vihető a fedélzetre utasonként*. Oké, ezt értem. De találtam egy ilyet a szabályzatban.

"A kézipoggyásztáska kizárólag a Ryanair.com oldalon vásárolható meg, és GARANTÁLTAN*elfogadjuk kézipoggyászként az összes Ryanair járaton.

*10 kg súlyig"

tehát vegyek meg 12ezerért egy kis vacak táskát, hogy felengedjék kéziként? Akkor is ha van sajátom, ami belefér a keretbe?



2016. jún. 10. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést :DDDDDDDDD


Dehogy vagy muszáj, annyiról van szó, hogy a Ryanair történetesen árul egy akkorát, ami pont az ő mérethatáruknak felel meg és azt a táskát veheted meg kizárólag a ryanair.com-on.


Nem azt jelenti, hogy kizárólag tőlük vásárolt táskával utazhatsz :D

2016. jún. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja jól van, csak eléggé félrevezető a szöveg, gondolom pont a paráztatás miatt. Köszi :)
2016. jún. 10. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Arrol az adott kezitaskarol beszelnek, hogy az csak naluk veheto meg. Csak szovegertes, nem paraztatas.
2016. jún. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A "garantáltan elfogadjuk" nem azt jelenti, hogy "csak ezt fogadjuk el".
2016. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ági 22 ***** válasza:
66%

Megnyugtatásként: soha nem repültem diszkont társasággal, tehát én is kicsit paráztam az út előtt a csomagok miatt. Méregettem a táskákat, kilókat, stb...Pl. azt sem tudtam, hogy be kell-e állnom a check-in pulthoz, ahol kígyózott a sor, vagy sem.

A legnagyobb kézitáskám is befért a keretbe, illetve vittem válltáskát, az is tökéletes volt méretileg. A vicces az volt, hogy se oda, se vissza meg sem nézték. Sőt, mivel nem volt hely fent a gépen (ezt még sorbanállás közben közölték), már eleve a raktérbe vitték. Amikor meg felszálltunk a gépre, egy csomó hely volt. Kicsit túl van lihegve szerintem ez a téma, vagy lehet, hogy máshol szigorúbbak, de szerencsére nekem egyáltalán nem voltak negatív tapasztalataim (Ryanair).

2016. jún. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolso, a ryanair diszkont, szoval repultel. De egyebkent normalis legitarsasag nem szokta ezeket ellenorizgetni meg meregetni valoban.
2016. jún. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi utolso reggel van, igazabol nem ezt akartam kihozni belole :'D. Mar ertem.
2016. jún. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!