Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan lehet olcsón repülni...

Hogyan lehet olcsón repülni Törökországba? Mindenki pár ezer Ft-os jegyekről beszél de én 30 alatt az istenér nem találok. és az csak oda.

Figyelt kérdés

Augusztus elején vagy Július végén szeretnék menni, és huszadika körül hazajönni. Megnéztem rengeteg oldalt ez oda vissza 60 ezer Ft.... ami nekem sajnos nagyon sok :( Több ismerősöm is azt mondja és több helyen is olvasom folyamatosan hogy 10-15 ezerér simán meg lehet oldani, de arról már senki nem beszél hogy HOL és HOGYAN? Tud nekem valaki segíteni vagy ezek csak ilyen legendák? Előre is köszönöm a segítséget!


22/L.



2016. jún. 18. 13:27
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Azt hozzá kell tennem, hogy még soha nem jártam külföldön, soha nem repültem... így számomra ez most nagyon kínai és bonyolult, és sajnos nincs aki segítsen, gy nézzétek el nekem ha értetlenkedek.
2016. jún. 18. 13:31
 2/23 anonim ***** válasza:
41%

Ha pasihoz mesz es nem o fizeti, de meg fel sem ajanlja, akkor ne menj.


Amugy pedig itt sokan beszelnek par ezer forintos jegyekrol, de mikor linkeket kerek, hirtelen eltunedeznek... erdekes. A baratom torok, mindem honapban megyek hozza par napra, es eletemben nem repultem meg oar ezerert meh Isztambulba se. A legjobb fogas az egy THY jegy volt egyszer 103 euroert odavissza, szoval ne csodalkozz hogy nem leteznek ezek a jegyek, en se talalom oket pedig mar lassan minden jobb honlapot ismerek jegy kerdeseben.

Most nyaron pedig kulonosen magasak az arak (mondjuk en legkozelebb bayram alatt megyek, szoval azert is magasak egyreszt), de a mostani jegyem 311 eurora jott ki THY odavissza. Szoval kitarto keresest kivanok neked:) momondo.comot, skyscanner.hu-t ajanlom:)

2016. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

De ha kerdesed van errol az egesz torok temakorrol, jegyrol akarmirol nyugodtan keress meg privatban!


21/L

2016. jún. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Valamiért most nagyon felszaladtak Isztambulba a jegyárak, ha egyáltalán Isztambulról van szó, mert Törökország nem éppen kis ország. Ennek az okát nem tudom, de az valóban igaz, hogy tavasszal még nagyon olcsók voltak, én is 8.180,- Ft-ért vettem jegyet oda-vissza.
2016. jún. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Igen hozzá megyek, fél éve ismerkedtünk meg, pár hete ment haza, itt volt ösztöndíjjal tanulni, és nagyon szeretnék kimenni hozzá, de a nyári fizetésemből nem tudom mennyire fog összejönni... ő ki akarta nekem fizetni de nem engedtem, nem szeretem ha ennyit költenek rám, erősködött sokat de aztán rájött hogy felesleges. :) Találtam most júniusban jegyet oda vissza 14-15 ezer Ft-ért, de augusztus elején és vége fele borzalmasan drágák, konkrétan az összes pénzem, egy havi fizetésem rámenne, és most nagyon tehetetlen vagyok...

Igaz lehet az, hogy utolsó pillanatban olcsók a jegyek? Vagy erre ne számítsak?

Köszönöm a tanácsokat, és a segítséget, lehet élek és a lehetőséggel majd, és írok, mert azért sok dologgal nem vagyok tisztában, félek is, de muszáj mennem! :)


Egyébként igen, Isztambulról van szó!

2016. jún. 18. 18:14
 6/23 anonim ***** válasza:
36%

Utolso pillanatra ne szamits, torok ferfi pedig nem europai, ne alazd meg azzal hogy nem hagyod hogy gondoskodjon rolad. Szamukra ez eleg megalazo. O total mas vilagbol jott ilyen szempontbol es ha ragaszkodsz az itt megszokott formakhoz akkor nem lesz tul sok eselyetek egyutt. Bocsi nem kioktatni akarlak, csak eleg sokat eltem ott meg egy torok joembert hallgatok errol mar eleg regota :D.


Utolso pillanatra tenyleg ne hagyd a vasarlast mert az nagyon lutri.

2016. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Junius raadasul ramadan ugyhogy eleg sok kenyelmetlenseget okozhat az ottleted (egesz napi bojt plusz imak) szoval inkabb juliusban, augusztusban gondolkodj szerintem:)
2016. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Mondhatni már kiismertük egymást annyira, hogy ebből ő nem fog problémát csinálni :) Egy évet töltött itt, és már sok más európai országot is megjárt, nem ragaszkodik annyira a saját kultúrájához, úgymond én is engedek, és ő is enged, mert tudja hogy nekem épp olyan idegen néhány dolog amennyire esetleg neki. Amíg itt volt 24 órába együtt voltunk, konkrétan együtt éltünk, az anyagiakat mindig megfeleztük, és volt hogy ő főzött nekem önszántából (nem sokszor:D de persze ezt nem is szeretném:)). Ezzel csak azt akarom mondani hogy ő kicsit nyitottabb, nem annyira ragaszkodik a saját kultúrájához, szokásaikhoz, a vallást pedig egyáltalán nem követi, rendszeresen disznóval etettem, soha nem imádkozik, és az öltözködéssel kapcsolatban is megmondta hogy tényleg csak akkor várja el tőlem, ha Törökországban olyan helyen, városban járunk, ahol kell, ajánlatos... és egyedül él, így a családját sem zavarnánk. :) Ilyen dolgokkal egyáltalán nincs probléma, épp annyira muszlim mint amennyire én keresztény :D ő megért engem, én megértem őt, és ha más megoldás nem lesz, elfogom fogadni a segítségét is. :)


Mindenképp augusztusban megyek, mert munka és egyéb dolgok miatt csak akkor jó, szóval úgy tűnik bele kell törődnöm az árakba... :/

2016. jún. 18. 19:15
 9/23 anonim ***** válasza:
37%
Ertem. Nezd te tudod mit csinalsz, en nem lennek egyutt ilyen "muszlimmal" (baratod nem az), de az a baj hogy ezt csak hosszutavon Torokorszagban lathatnad meg, hogy mekkora igazsag van abban amit az ottani nok szoktak mondani "rossz muszlimmal soha". Rengeteg ilyen lanyt lattam mint te akik elsore azzal jottek hogy "jaj, de o nem vallasos, milyen jo", hat maradjunk annyiban hogy sosem lett jo vege a dolgoknak... de te fogod latni mi lesz ugyis. Maradjunk annyiban hogy egy igazi muszlim ferfi sosem hagyna hogy ilyen koltsegekbe verd magad miatta, mert hatalmas szegyen lenne a szamara (kiveve ha kulonbozo oromok miatt hivja a lanyt amit ilyen "muszlimoknal" lehet sejteni). De mindegy, te tudod mit csinalsz, csak hosszutavon ha nem tudom hogy oldod meg ha mar most nehez kifizetni a repjegyet. Tenyleg nem bunko akarok lenni, meg kioktatni teged, csak kicsit jobban belelatok innen, meg sok ilyen "kapcsolatot" lattam ami ilyen torok fiukkal indul.
2016. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Igen, számomra sem ismeretlenek ezek a történetek, erre felé rengetegen vannak a török fiúk, és nem egyhez volt szerencsém, ahogy az ismerőseimnek sem, és különböző fórumokon sajnos rengeteg rossz tapasztalatot olvasok, és neked pedig főleg elhiszem, mert hát már jócskán benne vagy ebben... Bár úgy gondolom hogy ő "más" és nem tudnám elképzelni hogy így átverjen, azért résen vagyok, pontosan az ilyen történetekből, és ismerősökből kiindulva. Úgy vagyok vele hogy tényleg most fog eldőlni minden, ezért is akarom annyira, mindent meg akarok tenni azért hogy működjön, és igazából ez az utazás megfogja mutatni azt, hogy félreismertem-e, amit nagyon remélek hogy nem történik meg. Mint mondtam, ő inkább Európát járja, mintsem otthon él, a vallásának az ésszerű részeit betartja, mert így nevelték, viszont nem hisz abban, hogy ennek kéne az ember életét irányítania, legyen az bármelyik vallás, többször is mondta, mind egyforma. Az anyagiakról annyit, hogy ő ugyanezeket mondta nekem állandóan mint te, viszont az én részemről pedig én érzem megalázónak azt, ha folyamatosan rám költi a pénzét fél év ismeretség után, és ezt én elis magyaráztam neki, ezért engedett abban hogy legyen felezve minden, de még így is azt kell mondjam sokkal többet költött rám... Ha képes ekkora színjátékra a vallását illetően, és velem kapcsolatban is, csak azért hogy kicsaljon 20 napér, amit még fizetni is hajlandó, akkor jó nagy veréb vagyok, és meg is érdemlem amit kapok :S Egyébként nem veszem zokon amiket írsz, tudom hogy segíteni akarsz és ezért hálás is vagyok :) Akárhogy is érzek és gondolom a dolgokat, tudom hogy résen kell lennem, pontosan ezek a dolgok miatt, amiket te is írtál, de nagyon bízom benne hogy jó az ítélőképességem. :)
2016. jún. 18. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!