Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A keleti pályaudvarról taxival...

A keleti pályaudvarról taxival a reptérre el lehet jutni?

Figyelt kérdés
Ès mennyibe kerül a taxi? Csak forintot fogad el a taxis?(eurót esetleg?) Valaki aki utazott taxival a kettő között segítsen, köszönöm!
2016. júl. 1. 03:44
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Használj Ubert.
2016. júl. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Übert soha ne használj, minden józan észnek ellent mond olyan céget támogatni ami a jogállamiságot bontja. Hogy nézne ki a világ ha minden cég eldöntené hogy melyik törvény(ek) nem tetszenek neki és azokat nem tartja be?
2016. júl. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ne tèrjünk el a kèrdèstöl lègyszi...
2016. júl. 1. 05:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Természetesen el lehet jutni. Miért ne lehetne?

Az eurót nem tudom (valószínűleg nem), de kártyával fizethetsz.

Kb. 6.000,- Ft


[link]

2016. júl. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Én már fizettem Euróval, de a másik irányból, tehát a reptérről. Kimész megkérdezed az ott álló taxikat, elfogadnak-e Eurót, ha nem akkor a Keletinél legalább két váltó is van, vagy kártya.
2016. júl. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Van, aki elfogad eurot is, de az is jellemzoen forintban fog vissaadni (illetve megprobalhat atverni ha latja hogy nem vagy a helyzet magaslatan, ugyhogy nagyon figyelj oda!). Kb. 8-10 ezerre tippelek vegosszegkent, forgalomtol fugg (multkor baleset miatt anyukamnak kellett hazajonnie deal tertol 18.keruletig ami azert joval kevesebb mint a repter de az volt 6500 forint korul).

De egyebkent minek a taxi? Felszallsz a metrora, elmesz deakig ott atszallsz a harmas metrora, elmesz vegallomasig, kobanyaig majd onnan 200E busz lerak a repter bejarat elott par szaz forintbol.

2016. júl. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%

Ha a keletiig el tudsz evickélni, nem nagy ügy fölszállni a metróra. Tiszta, kényelmes és modern. Egy átszállójegy kell hozzá, mert a 200E-vel is kell picit menned, de ez kb 500 forint, és ráadásul nem támogatod a taxis hiénákat.

Időben sem lényegesen több, mint a lehúzós szaar szemét sárga taxik.

Ha mégis autóval akarsz kijutni, én is csak azt tudom tanácsolni, soha de soha ne ülj taxiba, hanem használj Ubert. 2016-ot írunk, könyörgöm!!!!!!

2016. júl. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de valószínűleg te is hetekig keresgélted a legolcsóbb rep.jegyeket.

Most meg kiadnál a taxizásra akár 10ezret is??!

Menj metróval, ahogyan már leírták!


Amúgy valóban kíméletlenül lerabolnak a sárga taxishiénák.

2016. júl. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha eurót el is fogad akkor rossz árfolyamon teszi. Budapesten fix tarifa van taxira, 6500 forint keleti pályaudvarról a taxi a reptérre. Ha normális társasághoz ülsz be és nem csak amit látsz főleg pályaudvaron akkor semmi gond nincs. Metrózzon a sok büdös paraszt között akinek nincs pénze taxira.
2016. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!