Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szaisztok! Egy olyan kerdesem...

Szaisztok! Egy olyan kerdesem lenne, hogy vasarolt-e mar valaki repulojegyet a www.esky.hu-n keresztul? Mik a tapasztalatok? Megbizhatoak? Tenyleg allitanak ki jegyeket?

Figyelt kérdés
2016. júl. 5. 06:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Csak ránéztem egy pillanatra az általad kérdezett oldalra, és azt láttam, rögtön a második kattintásra rátesz egy csomó egyéb költséget.

Tényleg az kell neked, hogy valamit drágábban vegyél meg, mint azt pl a légitársaság oldalán megkapnád?

Ezek az oldalak azzal bolondítják az arra fogékony magyar olvasókat, hogy az első oldalon picit jobb árat adnak, aztán két pillanat alatt lehúzzák a bőrt is rólad.


Még egy kérés. Lehetne azt, hogy a jövőben nem köszönsz, amikor fölteszel egy kérdést? NEm leszel tőle jól neveltebb, és csak szaporítod azok sorát, akik minden hozzászólásukat sziával kezdik.

Nagyon gáz...

2016. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A ESKY rendszere úgy van kitalálva, hogy minden felelősséget a vevőkre hárítanak és ha a vevő besétál a csapdájukba, akkor ellopják az ügyfeleik pénzét. A rendszerük áttekinthetetlen. A vevőszolgálatot csak a látszat kedvéért tartják fenn. Nem az a cél, hogy az ügyfeleken segítsenek, megoldják a problémájukat. 21 napos határidőt vállalnak a reklamációk kivizsgálására, de ezt sem tartják be. Jól tudják az utasoknak nincs ennyi ideje várakozásra és az ügyfelek beletörődnek, hogy lenyúlták a pénzüket. Nekem 83 ezer Forintom veszik el éppen. Január 4-én nyújtottam be reklamációt most február 13 van és nem vizsgálták ki ügyemet.

Legyetek nagyon óvatosak az ESKY és az összes többi internetes jegy eladással foglalkozó rendszerrel.

2018. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Egy 21000Ft áru jegynél ha nem tudsz menni vagy tévesen foglaltál, akkor ha el akarod adni a névmódosítás kb.: 32400 HUF + 3700 HUF tranzakciós díj = 36100 Ft/fő (a napi árfolyam függvényében az ár változhat).


A módosítást telefonos ügyfélszolgálatukon keresztül, bankkártyás fizetéssel lehet rendezni.


Király! Ki szokta végig olvasni a szerződési feltételeket kb 1-2óra.

Ki venne meg egy jegyet +150%-os plusz felárral?

2018. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha törölni szeretnéd az oda-vissza 21000Ft áru jegyet és persze szeretnél valamennyi pénz visszakapni...

"lemondás esetén nem visszatéríthető a jegy, mivel utasonként, egy irányba 19200 forint (oda vissza 2x19200=38400Ft) a törlési díj. Ennek értelmében a foglalás törlése többe kerülne mint a kifizetett ár.

Király!

2018. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DeMikka válasza:

Ha bármilyen ok miatt le kell mondanod az utad, akkor arra számíts, hogy

1. A befizetett jegyár töredékét kapod vissza max.

2. Azt is hónapok után. Én személy szerint több mint 2 hónapja várok a pénzemre!


Következtetés: Először és utoljára boltoltam velük!!!

2019. okt. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!