Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Először repülünk (wizzair) és...

Először repülünk (wizzair) és a wizztours-nál nézegettem a hotel+repülőjegy ajánlatokat. Kérdés: szerintetek a hotellel is le kell egyeztetnem az időpontot vagy tuti biztos, hogy van akkor szabad hely? Köszönöm az építő hozzászólásokat!

Figyelt kérdés

2016. júl. 6. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%

Miért kellene? Legfoglaod, fizeted és mész.

De ha jót akarsz, és spórolnál is, ráadásul már fönn vagy a cég honlapján, nem lenne egyszerűbb, olcsóbb és elegánsabb ha külön vennéd meg a jegyet, és külön a szállást.

A wizztourst azoknak csinálták, akik önállóan képtelenek keresni és gondolkodni.

2016. júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én a booking.hu-n foglaltam és fizettem szállást tavaly, nagyon egyszerű a dolog, és véleményeket is olvashatsz a szállásokról. a wizzair repjegyet külön vettem
2016. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#első:


Igen, gondoltam erre is, de nagyon megtetszett nekünk egy ajánlat, és azt gondoltam a wizztours gyorsabb megoldás. Most átböngészem így is. Köszönöm!

2016. júl. 6. 15:04
 4/11 A kérdező kommentje:
#második: Köszönöm Neked is!
2016. júl. 6. 15:05
 5/11 anonim ***** válasza:
A Wizztours-on is elég jó árak vannak, kár, hogy már a nagy kézipoggyász nincs benne az árban, mert mikor még benne volt olcsóbban kijött, mint külön-külön foglalva még WDC tagsággal is.
2016. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#harmadik válaszoló: Igen, most nézegettem külön-külön, de árban a wizztours jobb, és akkor már inkább elköltjük azt a pénzt egy jó étteremben.. :) Egyébként nem értem miért az ,,egyszerűeknek,, való a wizztours..
2016. júl. 6. 15:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért az egyszerűeknek való, mert lusta vagy keresni, és lusta vagy gondolkodni.

Azt gondolod, ma megnézel két árat, és az olcsóbbat választod. Közben ezek az árak napról napra változnak. Egy nyaralójárat megvehető retúrban 15 ezer forintért is, és 80 ezerért is. Te valószínűleg 60-ért nézted.

A szállás szintúgy. Millió helyen megnézhetnéd, millió időben. Nem tart tovább 5 percnél egy héten.

2016. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, a repjegy kettőnknek retúrban 60 felett van. Pedig már egy ideje figyelem mikor alacsonyabb. Kb két hónapra van az utazás. Te ezek szerint tapasztalt vagy az egyéni utazásszervezésben. Szerinted más légitársaságot nézegessek inkább? Még egyelőre csak az úticélunk és az időpont fix. Köszönöm!
2016. júl. 6. 16:27
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg, hogy az [link] -val keresel.

Ott látod, milyen alternativáid lennének. Ha az egyes járatokra kattintasz, látod az ártörténetet is, magyarán mikor mennyi volt a jegy. Innen látod, kb miben gondolkodnak az árazók.

2016. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. júl. 6. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!