Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan működik, mire számítsak?

Hogyan működik, mire számítsak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Életem első repülése vár rám jövőhéten Barcelonába, és érdeklődnék első sorban a poggyászokról. Wizzairen foglaltam, van ingyenes kézipoggyász, amely felvihető, és egy 23kgos poggyászt foglaltam még. Ez mit takar pontosan? Lemérik a pontos súlyt, stb, valamint nekem a poggyászomra kell a saját nevemet valamilyen módon feltüntetnem, vagy azt majd a reptéren csinálják? Ha 6:05-kör indul a gép, mennyivel előbb érdemes oda menni, hogy minden rendben legyen? Köszi előre is!
2016. aug. 30. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lemerik mindket poggyaszodat. A neved senkit nem erdekel. Neked kell majd levadasznod a szalagrol Barcelonaban a sajat csomagodat. Hivatalosan 4:05-re kell ott lenned.
2016. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így, hogy van feladandó poggyászod, érdemes 2 órával az indulás előtt kimenni, mert a check-in pultnál szokott sor lenni.

Ugyan ráragasztanak egy reptéri címkét a bőröndre, de javasolt magadnak is ráírni a nevet, címet, telefonszámot ha van a bőröndnek ilyen kis kihúzható címketartója, esetleg a bőröndöt belülre is tehetsz egy papírt, amin rajta vannak ezek az adatok. A súlyt lemérik mérleggel.

2016. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!