Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Italt lehet a valamilyen...

Italt lehet a valamilyen módon repülőgépre fel vinni?

Figyelt kérdés
Magyarból Németbe utazom repülőgéppel,és házi pálinkát szeretnék vinni,mert az az egy jó hiányzik a németektől,valaki pedig mondta hogy valami megoldás van ár hogy a gépre felvigyük magunkal,ez lehetséges?
2016. szept. 3. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Maximum 100 ml-es kiszerelésben, zárható nejlonzacskóban. Szerintem jobban jársz, ha a feladott bőröndbe teszed, és körbetekered egy törülközővel, hogy össze ne törjön.
2016. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem,én alapból úgy gondoltam hogy nem magammal akarom az utastérbe,de akkor amit feladok bőröndöt abba lehet tenni többet is 100ml nél és nem is szólnak érte?
2016. szept. 3. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Még mindig nem értitek a különbsèget feladandò és kezi között? Akkor vess magadra.
2016. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
A feladandóba annyi liternyit tehetsz, amennyit nem sajnálsz...
2016. szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

#4-esnek.


Az alkohol jövedéki adó köteles termék, ezért csak magánfogyasztásra lehet vinni unión belül, kereskedelmi mennyiséget nem. Mi számít magánfogyasztásnak?

" Tíz liter alatti a tömény szeszes ital, kilencven liter alatti a bor, húsz liter alatti a szeszezett bor és száztíz liter alatti a sör szállításakor. A mennyiség személyenként értendő. Kiskorúak azonban semennyi alkoholt sem vihetnek ki személyes fogyasztásra. "


Mivel nem tudjuk a kérdező életkorát, ezért még az utolsó mondat is figyelemre méltó lehet...

2016. szept. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem nagyon köszönöm a segítséget! :)
2016. szept. 4. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!