Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hol lehet kapni WizzAir-kompat...

Hol lehet kapni WizzAir-kompatibilis, kisméretű gurulós bőröndöt?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék, ami megfelel a 42x32x25-ös ingyen felvihető méretnek. Tudom, hogy ilyen piciben nincs, de ha van olyan, aminek a kereke-fogantyúja csak 1-2 centit lóg ki, az még szerintem elmegy. (Úgy hallottam, ennyire kis eltérésen ma már nem szőröznek...).


Viszont ezt a legkisebb méretet sehol nem találom. Csak olyan van, ami a nagyméretű kézipoggyásznak felel meg, vagy kicsit kisebb annál, viszont az 50 centi már biztosan nem megy át kicsinek.

Valaki nem tud valami jó helyet, lehetőleg Budapesten?



2016. szept. 5. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezért javaslom a hátizsák használatát, abból van ilyen méretben is. Gurulósból tényleg nagyon ritka és igazabol globálisan nem egy eltrjedt szabvány a WizzAir mérethatára.
2016. szept. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is inkább hátizsákot javaslok.

Ekkora méretben teljesen felesleges a bőrönd.

2016. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát nem volt egyszerű menet!

Feltúrtam a netet rendesen, gyakorlatilag nem nagyon gyártanak olyan bőröndöt, ami maximálisan megfelelne ennek a méretnek, a legkisebbek is eltérnek, ha csak minimálisan is.

Végül találtam! Belinkelem, hátha valaki pont ugyanezzel a problémával küzd:

[link]

Én az Arndt Táska Shopban vettem (Bartók Béla út), ugyanennyiért. Tudom, drága, de sajnos olcsóbban csak olyan volt, ami kétséges, hogy befér-e a próbakeretbe, ha meg nem fér bele, az oltári szívás.


A hátizsák amúgy nem rossz, én csak azért nem preferálom, mert mindenem gyűrött lesz benne, amiben meg nem, az nem fér be a méretkorlátba.

2016. szept. 6. 08:07
 4/6 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Pont ezzel a gonddal küzdök én is, és sajnos a linkelt termék már nem elérhető. Tudnál segíteni pontosabb névvel, vagy hol találom meg? Nekem maximum a netes rendelés lenne jó, mivel vidéki vagyok. És még egy kérdés, egy ilyen kis méretű poggyászba elfér minden ami egy hosszú hétvégére kell egy nőnek? :D Jó, persze, mindenkinek mások a pakolási szokásai, csak úgy nagyjából kérdezem, hogy tapasztalatod szerint el lehet benne férni? Mondjuk 2-3 nadrág, 4-5 felső, egy pár cipő, sminkcucc, egy hajvasaló és nagyjából kb ennyi. Köszi a választ :)
2017. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Megtaláltam egy másik oldalon: [link]

Ez az enyém! Én is kb. ennyiért vettem (sajnos elég húzós az ára, azóta láttam már utcai üzletben is, pl. a pólus Centerben egy táskásnál, kb. ugyanennyiért).


Én mondjuk nem vagyok nő, de nekem meglepően sok cucc elfért benne, sokkal több benne a hely, mint első ránézésre.

A WizzAirnél egyébként elsőbbségi beszállásnál (minimális felár) vihetsz magaddal egy kis kézitáskát (a kézipoggyász mellé), így a kettőben az általad felsorolt cuccok biztos beférnek!

A bőrönddel egyébként nem árt vigyázni! Én ahogy leszálltunk Barcelonában, belepróbáltam egy Wizzaires mérőkeretbe és mivel ki volt tömve rendesen, nem fért bele!

Ma már nem szoktak ezzel szemétkedni, de ha peched van, még a szabvány méretű bőrönddel is megszívhatod!

2017. márc. 5. 23:39
 6/6 anonim ***** válasza:
[link] [link] olyan a minősége, amilyen, nem kell csodálkozni. Vagy meg lehet venni a normális táskaméretet és normális táskával lehet utazni.
2017. márc. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!