Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen légitársasághoz éri...

Milyen légitársasághoz éri meg menni? (többi lent! )

Figyelt kérdés
Szeretnék menni egy kiváló és gazdag légitársasághoz dolgozni.(Csak az emirates az amit nem szeretnék.)

2016. nov. 25. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Óóóó, hát ez kedves kérdező nem így működik, hogy ide és ide éri meg menni... hanem úgy működik, hogy számtalan feltételnek kell megfelelni, és ha ezeket teljesítetted, akkor talán felvesznek...

Mondjuk azt sem írtad, milyen munkakörben: repülőgépszerelő, légi irányító, stewardess vagy csomagrakodó? :-)

2016. nov. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Reptéri körökben az Emirates-en kívül a Qatart is dícsérik. De nagyon nem mindegy, milyen munkakör.
2016. nov. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez pontosan így működik... Akkor előbb inkább döntsd el, hogy mi akarsz lenni, majd szerezd meg az ehhez tartozó kiváló kvalitásokat (adott diploma, több nyelvtudás magas szinten, képzés, kiváló referenciák), és akkor majd talán egy kiváló légitársaság akar majd veled dolgozni a jövőben. Az Emirates pedig a világ top 5 légitársaságának az egyike, ha oda nem szeretnél menni, akkor nem tudom hová :D.
2016. nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy le akartam írni hogy pilóta, amúgy én nem ilyen arab légitársasághoz szeretnék menni mert ha ott elindul egy fehér ember kiírtás az már 100% halál, és még ha pár arabbaé összeveszek akkor azt kamuzzák hogy én meleg vagyok és megölnek mert ott halálos bűn. Az is halálos bűn ha valaki más asszonyát lefekteted, szóval arabokat inkább ne.
2016. nov. 26. 14:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom, de ilyen mentalitassal eselyed sincs dolgozni multikulturalis kornyezetben. Marpedig egy pilotae mindenhol az.
2016. nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Es csakhogy ne hagyjalak kozteves kodben: az arab nepcsoportok legalabb annyira a feher emberek koze tartoznak mint te magad. Sajnalom, hogh ezzel nekem kellett felvilagositanom teged.
2016. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen felfogással max. takarítónak vesznek fel egy nagyobb légitársasághoz és megjegyzem még az sem könnyű megkapni.
2016. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fúúú... Nekem megvannak az ismereteim, és nem bunkó válaszokat szeretnék! Thanks!
2016. nov. 27. 05:17
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

megis milyen ismereteid vannak? mert a leirasodbol azt a tanulsagot veljuk levonni, hogy fiatal vagy es tudatlan es rasszista


ugye tudod, hogy pilotanak lenni nagyon sok penzbe kerul

a pilota amilyen te szeretnel lenni, az a kereskedelmi pilota


de ahhoz a szinthez eljutni hosszu ut vezet


kicsit olyan, mintha potkocsis Iveco sofor szeretnel lenni kulfoldi fuvarokkal, holott meg sima szemelyauto jogsid sincsen...


eloszor egymotoros foldi repulo pilotava kell valnod (azert irom, hogy foldi, mert a 'seaplane' az mar megint egy masik kategoria), majd muszeres pilota, majd tobbmotoros gep, majd sugarhajtomuves gep majd kereskedelmi pilota

2016. nov. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!