Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Elfogadják-e a beszállókártyám?

Elfogadják-e a beszállókártyám?

Figyelt kérdés

Most először fogok repülni és nem tudom, hogy mi tévő legyek. Sikerült a Wizz Air oldalán a check in, megvan a pdf a beszállókártyáról, ám amikor elfogadtam a dolgokat, azt mondta nézzem át az adataimat, én pedig csak az adott oldalon néztem meg a dolgokat. Miután elfogadtam megnéztem, és a születési dátumom nem volt jól beállítva, pedig azt hittem, hogy azt már a legelején, a regisztrációnál beállítottam. Most már a jó születési dátumom szerepel az oldalon. A beszállókártyához az előbbi (rossz) születési dátumot fogják kapcsolni, vagy már kapcsolták, vagy az oldalon lévő változtatásokat figyelembe veszik?

Felhívjam az ügyfélszolgálatot? Vagy, ha ott a helyszínen belépek és megmutatom, hogy az oldalon a profilomnál jó születési dátum szerepel akkor elfogadják? Kell aggódnom?



2017. jan. 25. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem számít milyen születési dátum van az oldalon beállítva.
2017. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a beszallokartyara nem teszik ra a szuletesi adatokat, ugyhogy ne foglalkozz vele!


Jo utat!

2017. jan. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! :)
2017. jan. 25. 23:57
 4/4 anonim ***** válasza:
EU-n belül gyakran a nevet se nézik, van, hogy elő se kell vennem az igazolványom. Német belföldi járatokon gyakorlatilag buszjegyként kezelik a beszállókártyát: elég, ha van.
2017. jan. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!