Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Brüsszel National Airport?

Brüsszel National Airport?

Figyelt kérdés
Sziasztok, jövő héten utazok Pestről a UK-ba de át kell szállnom Brüsszelben, lesz rá kb.1 óra 25 percem sosem repültem még ezelőtt, ha leszállok a gépről nem szeretnék kijönni a reptérről is vissza csekkolni, merre lesz a terminál, ki van ott írva? Nem szeretnék eltévedni.

2017. febr. 17. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Eloszor is nem art tudni, hogyan vetted a jegyet, tehat egyben vagy kulon-e, es milyen legitarsasagnal. Elsore azt mondanam, hogy ez egy ora 25 perc nagyon necces (en mult heten egy Ferihegynel kisebb meretu repteren kestem le 1 ora 20 perces atszallasi idovel a masik gepemet), mert ha egy gep mondjuk 13.00-ra van kiirva, akkor az nagyon-nagyon ritka, hogy 13.00-kor is fog indulni. Sokkal inkabb 13.15-25 kozott, es akkor pl. mar itt vesztettel par percet. Ha ehhez meg hozzaveszem, hogy nem ismered a jarast (bar, nehez ott eltevedni), akkor picit necces.
2017. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
repjegy pont hun vettem, ilyen sima A4-esre van kinyomtatva. 6.20kor indulok Ferihegyről 8.25re érek be Brüsszelbe a nemzetközi repülőtérre és 9.55kor megyek tovább Manchesterbe.
2017. febr. 17. 18:02
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem igy ertettem. Ugy ertettem, hogy egy Budapest-Manchester jegyet vettel-e vagy egy Budapest-Brusszel-Manchestert, kulon-kulon, illetve, hogy olyan legitarsasagnal-e, ahol van atszallas (pl. sok fapadosnal nem tudsz atszallni, mert elobb be kell fejezned egy utat, hogy megkezdhesd a masikat).
2017. febr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Brussel Airlinesal megyek és Budapest-Manchester-re vettem jegyet, gondolom így a poggyászomat átrakják a másik gépre.
2017. febr. 17. 18:07
 5/13 anonim ***** válasza:
Hat, ha max. lekesed, akkor majd felraknak a kovetkezo gepre.
2017. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ilyen gondoskodó egy társaság a Brüssel Airlines?:)

Köszönöm a válaszaid! :)

2017. febr. 17. 18:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez minden társaságnál így van, ami árul átszállásos jegyet.
2017. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én ezt nem tudtam de akkor nincsen gáz akkor se ha elcseszem na de azért oda fogok figyelni, utoljára 4 éves koromban ültem repülőn és nem emlékszem szinte semmire...úgyhogy inkább kérdezősködök minthogy elárvultan ücsörögjek a váróban mert lekéstem az átszállást :D
2017. febr. 17. 18:17
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
azért van gáz ha elcseszed mert azért nem fognak átrakni mert pl kedved támadt sétálni a városban és te egyedül lekésted a csatlakozást, továbbá az korántsem biztos hogy a következő járaton lesz hely
2017. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Miért nem közvetlen járattal mész?

Így olcsóbb volt?

2017. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!