Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kutyával Korfura lehetseges?...

Kutyával Korfura lehetseges? Repülőn lehet vinni kutyát? Ha korfura nem van vmi hasonló hely ahová lehet vonni kutyat?

Figyelt kérdés
2017. márc. 13. 08:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Vinni*
2017. márc. 13. 08:05
 2/7 anonim ***** válasza:
attol fugg milyen kutya, es melyik legitarsasag. Van ahol az egeszen kicsiket egy zart ketrecben fel lehet vinni a gepre, a nagyobbakat minden esetben a rakterben szallitjak, szinten ketrecben.
2017. márc. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
6kgos torpespitz, épp ez a kérdés hogy melyik légitársaságnal lehet kutyát szállítani és hogy korfura indul e ilyen jarat?
2017. márc. 13. 08:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Momondo.com, skyscanner.hu - itt tudsz jegyeket nezni, utana pedig a legitarsasag honlapjan valaszt adnak a FAQ reszben.
2017. márc. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt egy hasznos olvasnivaló a kutyák repülőn történő szállításáról:

[link]


Biztos, hogy ki akarod tenni a kutyádat egy repülőút okozta szenvedésnek?

2017. márc. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Budapestről max átszállással. Olcsóbb ha addig elviszitek kutyahotelba.
2017. márc. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én elhoztam egy kutyát messziföldről repülővel. Elég sok utánajárás volt és bizonytalanság, hogy melyik légitársaság engedi elhozni úgy, hogy lehetőleg minél kevesebb átszállás legyen.

Fapados egyik sem vállalt ilyesmit. A többit úgy kellett végigtelefonálni, mire találtam egyet. A kutya jegye feleannyi volt, mint az enyém. Kizárólag az ilyen célra készült boxban lehet szállítani, mivel a tied kicsi, ezért lehetséges, hogy "kézipoggyászként" megengedik, hogy felvidd, de kérdezz utána a légitársaságnál.

Az enyém szegényke csomagtérben repült, de egész jól viselte végülis. Ha kint hagyom, már nem élne, elaltatták volna.


A helyedben viszont hallgatnék az egyik válaszadóra, és inkább beadnám addig panzióba (még így is olcsóbb!) esetleg egy olyan rokonra bíznám rá, akiről tudom, hogy nem lesz gond. Sok kellemetlenségtől óvnád meg és magadat is...

2017. ápr. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!