Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szerintetek kézipoggyászba be...

Szerintetek kézipoggyászba be lehet pakolni 4 napos útra elegendő holmit?

Figyelt kérdés

Fapadossal repülnénk külföldre, nem hidegbe. Azon filózunk, vajon mindenképp vigyünk-e feladott poggyászt, vagy meg lehet oldani csak a fedélzetre felvihető 1 darab táskával per fő.

Van, aki esetleg repült már így? Vagy valami tapasztalat ez ügyben? Köszi :)


2017. márc. 30. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan nem tudom mit fogtok csinalni,de ha semmi extrat akkor oszinten mi kell az embernek 4 napra??4 alsogatya,4zokni meg egy valtas ruha azt csokolom.....nyilvan meg egy par aprosag akad azert,de igazabol ennyi!Gyakorlatilag egy nagyobb reklamszatyorba elfer......
2017. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
En no vagyok, es altalaban szokott lenni nalam hajvasalo, tobb par cipo meg alap noi kacathegyek, de szerintem eletemben nem adtam meg fel borondot, pedig havi 4-6-szor repkedek :D
2017. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Bőven, még egy hétre is.
2017. márc. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! És akkor ez a kézipoggyász benne van a repjegy alapárban, igaz?

(Bocsi, még sosem repültem)

2017. márc. 30. 16:59
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Csináljatok próbapakolást. Pl. a Wizzair ingyenes nem valami nagy... Aztán, ha nagyon szűkös és esetleg tudjátok, hogy szerettek külföldön vásárolni, akkor vegyetek nagyobbat, vagy feladottat. Ha többen vagytok, közösen vegyetek egyet, úgy nagyon megéri.
2017. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt csak ti tudjátok, hogy mire lesz szükségetek. Ha minimálba nyomjátok, akkor 4 zokni, 4 alsó, 2 váltás ruha, fogkefe, ilyesmik, simán elférnek.

De ha már bekerül pl. egy komplett tisztálkodási csomag, 5 féle gyógyszer, dzseki, sál, fényképezőgép, hajvasaló, 2 telefontöltő, tablet, kabalaplüss, százas zsepi, váltás cipő, karton cigi, zseblámpa, ésatöbbi, akkor már nem lesz elég egy kézipoggyász.

2017. márc. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven elég, ha nem akartok sok felesleges holmit magatokkal vinni.

Nő létemre egy hátizsákba belefér az összes cuccom 5 napra, ameddig a suli miatt távol vagyok otthonról. És sima, hétköznapi méretű hátitáskám van. Egy kis szatyorral sem viszek többet sose. Ruha minden napra, pár füzet, dezodor, ennyi. És nem szoktam semmit sem hiányolni.

2017. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Én mindenkinek zöldet adtam
2017. márc. 30. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!