Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Sátrat a kézipoggyászba?...

Sátrat a kézipoggyászba? Engedik? RyanAir-nél, a legolcsóbb jegybe (normál) bele van foglalva a kézipoggyász is, vagy ott csomag nélkül értendő az utazás?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 6. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Kézipoggyászt mindig vihetsz.
2017. ápr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi van a sátorban? Ha vannak benne fémrudak, akkor nem.
2017. ápr. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sőt a ryanairnél két kézipoggyászt is felvihetsz alapból, tehát ingyen. A normál mellett egy kicsit is
2017. ápr. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az is kérdés, hogy az összehajtogatott sátor mérete megegyezik-e a kézipoggyász méretével? Mert ha a sátorhoz tartozó merevítők hosszabbak, akkor ugye nem lehet...
2017. ápr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem tőlük, a válaszuk nem volt sajnos. Idézem a válaszukat, hátha segít másnak: "Minden 2 évnél idősebb utas 2 darab kézipoggyászt vihet magával.

A nagyobbik poggyász méretei 55x40x20 cm-en belül kell hogy legyenek, míg a kisebbik méretei 35x20x20cm-en belül. A súlyuk nem haladhatja meg a 10kg-ot(táskánként).


Sátrat sajnos nem lehet a kézipoggyászba rakni, csak a feladott poggyászban, ha belefér a feladott poggyász méreteibe, ami 119x119x81 cm, a választható súly pedig 15 vagy 20 kg."

2017. ápr. 8. 15:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vittem 3szor is az idén, táska oldalán,kis 2 személyes,másik oldalt polifoam.
2017. nov. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!