Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A böröndőt javasolt fóliázni?...

Larea20 kérdése:

A böröndőt javasolt fóliázni? Otthon vagy a reptéren tudom megoldani? Mennyibe kerül a reptéren?

Figyelt kérdés
2017. máj. 5. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
A reptéri zöld fólia 2500ft, de nem csak a fólia, biztosítást is adnak mellé, meg felkutatják a bőröndöt meg ilyenek. Az otthoni fólia is megteszi. De mindkettő csak azután, hogy lemérted és tuti belefér a súlyhatárba a csomag, mert utána nem vicces szétvágni, hogy ki tudj belőle szedni valamit.
2017. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Csak balkáni országokból származó utasok fóliáznak. Sokszor repülök Osloból és Amsterdamból, de onnan még soha nem láttam fóliázott bőröndöt. Visszafelé már igen.
2017. máj. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Amugy sem tudom mi a jo ebben a foliazasban,mert igazabol semmi elonye nincsen....
2017. máj. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Mindig megmosolygom azokat, akik pénzt adnak, hogy nagy adag szeméttel legyen körülvéve a bőröndjük.
2017. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 nokedli82 válasza:
100%
Én kaptam már úgy vissza a bőröndöt, hogy tiszta rojtos meg szakadt volt rajta a zöld fólia. Szóval szerintem megéri, ki tudja mi lett volna a bőrönddel, ha csupaszon asom fel :D Meg így legalább kinyitni se tudják.
2017. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

8 eve utazom rendszeresen, es bizony van, hogy jol jon az a foliazas... Ugyanis pl ha le van foliazva akkor nem tudnak belenyulni. Hiaba a lakat vagy barmi, ha cipzaros a borond, akkor tobbfele technika van ra, hogy kinyissak es visszacsukjak ugy, hogy ne tunjon fel, hogy belenyultak. CSak otthon veszed eszre, hogy hianyzik belole ez az.... Sajnos velem is megesett mar ilyen. Es igen, a borondot is vedi a megrongalodastol.

Viszont az otthoni foliazast egy ideje nem minden orszag repteren fogadjak el a becsekkolasnal. Ugyhogy nekem is volt, hogy muszaj volt kifizetnem a repteri foliazast.

Az egyik valaszolo szerinti "csak a balkani orszagokban foliaznak" kijelentes sem eppen igaz tapasztalatom szerint.

2017. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
77%
mi az, hogy minek a fóliázás? Amíg nem csináltam állandóan kivettek belőle valamit. 1 csík cigi, cd, dvd, parfüm, stb.
2017. máj. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2017. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7%
A foliazas a luzer utasok vamja.
2017. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Mint ex reptéri dolgozó, mindenkinek csak ajánlani tudom a fóliázást. Ez az egyetlen biztos módszer rá, hogy semmi ne tűnjön el a bőröndből. Ha eltűnik belőle valami, a rendőrség nem foglalkozik vele, a rakodók kellemes fizetéskiegészítésnek találják a pénzt/cigit/aranyakat amiket kiszednek ;)
2017. júl. 21. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!