Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyire kockázatos ESTA...

Mennyire kockázatos ESTA nélkül repjegyet venni az USA-ba?

Figyelt kérdés

Nincs még estám mert még nem hozták ki az útlevelemet de nem akarom hogy felmenjen a jegy ára vagy hogy elkapkodják a jó átszállási idős jegyeket.

De ha valamiért elutasítják a kérelmemet akkor bukta az egész. Nem vagyok büntetett, nem jártam arab országban, lesz oda vissza jegyem és szobafoglalásom is, de hallottam olyat hogy szúrópróbaszerűen is elutasíthatják.


2017. máj. 11. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig érdemesebb előbb az ESTA, mivel lehet hogy spórolsz a repjeggyel egy keveset, de ha valamiért nem kapsz ESTA-t, akkor meg nagyobb a bukta, +még mehetsz interjúra vízumért a követségre és az is +100 dollár.
2017. máj. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha tenyleg olcso akkor en megvennem, nem vagy problemas nem fogjak elutasitani plusz az Esta csak egy engedely hogy egyaltalan utazhatsz, majd a bevandorlasi tiszt donti el hogy beenged az orszagba vagy sem ezert is eselytelen hogy elutasitjak az esta-t
2017. máj. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyebkent a vizum 160usd
2017. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En mindig elobb vettem repjegyet mint estat, sose merult fel bennem hogy elutasitjak.

Egyebkent sztem az osszes legitarsasag visszaadja a jegy arat ha nem kapod meg az estat. Legalabbis mi visszaadjuk. Nezz utana a legitarsasag honlapjan.

2017. máj. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most voltunk kint az USA-ban. Igényléstől szàmítva 1 óràn belül megkaptuk az ESTAT. Bàr repjegyet csak utàna vettünk, de szàllàsunk nem volt,így pontos címet se írtunk az igénybe. Én a helyedben megvenném.
2017. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na mindegy, végül is ma sikerült intéznem az estát mert ma kaptam meg az útlevelet. Így a jegyet sem vettem meg csak ma, ugyan amit kinéztem, annak már felment az ára. :(
2017. máj. 15. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!