Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőn felvihetek magammal...

Repülőn felvihetek magammal bármekkora súlyt csak a méret van maximalizálva, de a súlya nincs?

Figyelt kérdés

A hagyományos pilóta táska mérete ha jól tudom kb, ezt ugye felvihetem. de súlykorlát nélkül?

Mert akkor nyilván ebbe pakolja az ember a nehéz dolgokat és kész.


Másik: magamra erősítve lehet akár + 30 kg is, azt nem nézik, igaz? úgy értem, van rajtam egy övtáska, és esetemben mivel filmezünk, még 12 V-is kis motoraksi is van az övemre erősítve stb stb tehát ha nem is 30 de egy 10-12 kg tuti van összesen. de engem nem mérnek le, nem?


Szóval mindez hogy van ? Vagy mindent le kell szedni magamról és azt is lemérik?


2017. máj. 16. 17:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
8 vagy 10 kg a legtöbb helyen a korlátozás a kézipoggyászra. De ezt nem mérik, viszont segítség nélkül képesnek kell lenned a felső tárolóba tenned a csomagodat.
2017. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A súly is maximalva van, lemerhetik simán és bukta, ha nehezebb. Magadra akaszthatsz bármit, de kezitaskad csak egy lehet, max mellette egy laptop vagy fényképezőgép táska. Olvasd el a társaság honlapján a korlátokat
2017. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Légitársaság függő.
2017. máj. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
oké akkor a # 2 szerint ha igaza van az jó, akkor lehet nálam egy normál nagyobb kézipoggyász + pl egy laptoptáska is + magamon éppen ami ... ez így nem rossz már. mert hát az a poggyászos 20 kg nevetséges sztem. oké két nadrág egyebek azt annyi, de az ember 1 hétre is több dolgot visz sztem
2017. máj. 16. 18:45
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
A laptoptáska akkor is kézipoggyász ha a nyakadba akasztod.
2017. máj. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem biztos, utolsó. A KLMnel pl a sima kézipoggyász mellé viheted a laptoptaskat.
2017. máj. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
De nem azért mert a nyakába akasztja, hanem azért mert kifejezetten felvihető.
2017. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
ez a rossz h gyanítom minden csak ott derül ki ...
2017. máj. 16. 23:37
 9/18 anonim ***** válasza:
Melyik légitársasággal mész?
2017. máj. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

még ezt se tudom ...

csak nálam ez azért külön necces, mert a filmezés miatt sok értékes elektronika van nálam, és azokat be nem teszem a poggyászba, hát láttam én már kétszer is bent ahol pakolják, hogy simán két kézzel úgy repítik a bőröndöket, szóval kizárt ... (kamerák, mikrofonok ... stb, na most ezek csak egy kis ütést kapnak azt nyekk, és ez a súly is inkább, a ruha ezekhez képest mellékes).


mert milyen infóid vannak?

2017. máj. 17. 07:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!