Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha gotogaten foglaltam, hol...

Ha gotogaten foglaltam, hol kell becsekkolni, ülést foglalni?

Figyelt kérdés
Bp-New York, oda Austrian, vissza Lufthansa.
2017. máj. 17. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

A dolog független attól, hogy melyik oldalon foglaltad a jegyedet. Ugyanazok a szabályok, mintha a légitársaságnál vagy más közvetítőnél vetted volna.

Becsekkolhatsz online is, illetve indulás előtt a repülőtéren.

2017. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, beírtam a foglalási számot az Austriannál és a Lufinál is de egyiknél sem enged helyet foglalni, csak az Austriannál de ott is csak fizetős helyekre.

Tudom hogy nem fogok hely nélkül maradni de szívesebben ülnék folyosó mellett egy 9 órás úton.

2017. máj. 17. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
mit vársz tőlünk, hívjuk fel a légitársaságot, vagy tördeljük a kezünket?
2017. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem, azt várom hogy olyan írjon aki már foglalt rajtuk keresztül, és van tapasztalata amit megosztana, nem tudok telefonálgatni.

Egyébként nem kötelező válaszolni, főleg ha nem tudsz értelmes választ adni...

2017. máj. 18. 10:10
 5/6 A kérdező kommentje:

Ok, gyakorlatilag semmi értelme nem volt a válaszodnak, csak hogy semmiben nem különbözik és hogy a reptéren is be tudok csekkolni. És akkor most olvasd el a kérdésem még egyszer, ha esetleg nem menne az értelmezés, segítek: nem az volt a kérdés hogy be tudok-e csekkolni a reptéren, hanem hogy A HONLAPON HOL TUDOK BECSEKKOLNI ÉS ÜLÉST FOGLALNI?

És mielőtt azt írnád még egyszer hogy hívjam fel őket, nem tudok telefonálgatni, ezért tettem fel a kérdést.

2017. máj. 19. 15:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel továbbra is én vagyok az egyetlen, aki az itt válaszolni próbálók közül foglalt már a gotogate oldalán, meg kell elégedned az én tanácsaimmal.

Elfogadom, hogy neked nem tetszik a szűkszavú útmutatás, de az első válaszomban minden benne van. Ahogyan a visszaigazoló emailben is. Ugye elolvastad azt is? Tudod, az az üzenet, amiben leírták a csomagra, a reptéren megjelenésre vonatkozó dolgokat, sőt még bérautót is felajánlanak.


Mellesleg a gotogate egy közvettítő oldal. Kaptál egy pnr számot. A saját nevedet ismered. Kinézek belőled annyi tehetséget, hogy be tudd ezt a két adatot gépelni a légitársaság oldalán. (Ha nagyon bizalmatlan vagy, a gotogate oldalán is rátekinthetsz a foglalásodra, de ettől nem fog semmi sem történni vele)

Sok sikert.

2017. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!