Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Most fogok repülni először....

Most fogok repülni először. Van ez a 100 mi-s korlátozás. Ez ha jól tudom minden folyekony dologra igaz. De átlátszó üvegben kell lennie a dolgoknak?

Figyelt kérdés
Tehát egy alapozot vagy egy naptejet nem vihetek a saját csomagjában? Ha a feladott borondombe rakom a sminkeket illetve naptejet akkor sem lehet?

2017. máj. 20. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Feladott bőröndbe lehet literszám...
2017. máj. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Feladott bőröndbe azt raksz amit akarsz ès nem illegàlis, illetve a fogadó orszàg nem tilt. Folyadèk korlàtozàs csak a kèzire vonatkozik. Ès nem, nem kell àtlàtszó üveg. De ezek az infók minden tàrsasàg honlapjan fenn van. Èrtelmezni kène tudni.
2017. máj. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Bár ez a rossz indulat nem értem mire jó. :) szép napot!
2017. máj. 20. 11:33
 4/7 anonim ***** válasza:
A nejlontasaknak kell átlátszónak lennie, nem a tégelyeknek.
2017. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem rosszindulatbòl írtam ìgy. Hanem azèrt mert a legtöbb kérdèsre, amit itt a többsèg feltesz, megvan az egyèrtelmű vàlasz a légitàrsasàgok, ès àltalaban a repterek sajàt weboldalàn.
2017. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudsz venni 100 ml-s naptejet, tusfürdőt, akármit. Lényeg, hogy a csomagolás is 100 ml-s legyen. Ha egy 200 ml-s félig van töltve, az nem jó. Ebből tehetsz be annyit egy zárható átlátszó tasakba (reptéren kapni), amennyi belefér.

Feladott csomagba tehetsz akármennyi folyadékot.

2017. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. máj. 20. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!