Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Miért nem fogadja el az...

Miért nem fogadja el az online check innél az adataimat a Jet2?

Figyelt kérdés
Azt írja ki,hogy invalid date of birth vagy invalid document expiry date. Már 50-szer ellenőriztem,hogy jól adtam-e meg. DD/MM/Yyyy formátumban kell megadni,ez is stimmel. Már nagyon aggódok,hogy mi lehet a gond. Angliába megyek, oda elég a személyi. Bár nem tudom hogy A,I,C típusú, de sehogy sem fogadja el.
2017. jún. 7. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tudsz kesziteni egy kepernyokepet a hibas mezorol es pontos hibauzenetrol?
2017. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

[link]

Nem tudom mi lehet a gond.

2017. jún. 7. 16:08
 3/14 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a hibaüzenet jelenik meg mindig.

2017. jún. 7. 16:09
 4/14 anonim ***** válasza:
Az országot kiválasztottad legördülő menüből? Rémlik, hogy egyszer már mi is belefutottunk ebbe a problémába, és ott volt a megoldás kulcsa. Bár nekünk a személyi igazolvány számát nem akarta elfogadni, annak a formátumát nem tudta értelmezni.
2017. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg pontokkal elválasztva.
2017. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnos pontokkal sem fogadja el, pedig az országot és a kiállítási helyet már az elején kiválasztottam.
2017. jún. 7. 16:14
 7/14 anonim ***** válasza:
Vagy próbáld még meg Hónap/nap/év verziót. Az amerikaiak sokszor így használják, az is teljesen elfogadott az angolban.
2017. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Már azt is próbáltam, de arra is hibaüzenetet írt ki. Az oldal mutatja is, hogy nap/hónap/év sorrendben adjam meg. Már nagyon el vagyok keseredve, hogy ez sem akar sikerülni. :(
2017. jún. 7. 16:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Úgy is próbáltad, hogy az évnek csak az utolsó két számjegyét írod be?
2017. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vagy nem tettél közé szóközt? Az is lehet baj, ha van, töröld őket.
2017. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!