Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogy zajlik egy repülőtéri...

Hogy zajlik egy repülőtéri vámvizsgálat?

Figyelt kérdés

Amikor jöttem haza Amerikából, kutya sem nézte meg a csomagomat, pedig riogattak az ismerőseim hogy minden ruháról szedjem le a címkét, ne vásároljak túl sok mindent, stb stb mert hazafelé kemény pénzt kell érte fizetnem. Semmi nem történt, és bánom hogy ezt azt nem hoztam haza.

Na de ez hogy működik, random kiválasztanak, hogy na, akkor xy-t szétkapjuk, vagy más egyéb?

Tudom hogy hülye kérdés de tényleg érdekel. És legközelebb már felkészülten mennék ki :)


2017. júl. 5. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerőseid valószínűleg, még sosem voltak sehol.

Senkit sem érdekel ugyanis, hogy milyen ruhákat vettél, ha nem tiltott vagy kereskedelmi mennyiség van nálad.

Ennyi.

2017. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézik az embereket, és aki gyanúsnak tűnik (van gyakorlatuk) azt kiemelik és szétszedik.
2017. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!