Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Ronan Airről?

Figyelt kérdés
Ez az a légitársaság amiről megjelent cikk, hogy vidéki repterek is szóba jöttek úti célként: [link]

2017. júl. 13. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szoljom ervéjsz a Rónán át!
2017. júl. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát eléggé "érdekes". Főleg ez a reklámvideó, bár eléggé gagyi: https://www.youtube.com/watch?v=sSxEQaV3IIk
2017. júl. 16. 12:03
 3/8 A kérdező kommentje:
Ami 2014-es.
2017. júl. 16. 12:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez ugyanolyan gyanús, mint annó a Sólyom.

Nagyon nem hiszek benne, életképtelen az egész. Már maga a géptípus választása is értelmetlen. Hülye, aki ATR72-est akar üzemeltetni, semmi értelme, kevés ember és ehhez képest magas költségek... Jobb választás lenne egy Q400-as vagy egy Embraer 175 vagy 195ös, ha már ilyen kis gépekkel akarnak repülni, ezekre legalább találnának embereket is. A Srí Lankai háttér kicsit gyanús nekem, sztem ez az egész egy pénzmosoda lesz.

Esélye sincs életben maradni, amíg itt vannak a fapadosok (Wizzair, easyJet és Ryanair) Budapesten, mert az alacsony árak fognak győzni. Olvastam az állás hirdetéseiket és elég komolytalannak tűntek.

Benne vagyok a légi közlekedésben, gondoltam is rá, hogy jelentkezek oda, mint cabin crew, de ink mégsem, az eszem azt súgja, hogy gyorsan össze fog omlani...

De az is lehet, hogy tévedek és menni fog, majd meglátjuk 6 hét múlva :)

2017. júl. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ujabb cikk róluk. Amúgy nekem is zűrösnek tűnnek. Ibuszt, Ibsuz-nak leírni, elég tré. :D


https://www.youtube.com/watch?v=-T0omIZIC4U


Interjú a Ronan Air tulajjal, eléggé érdekesek a mimikái. :D

2017. júl. 29. 11:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Aggódok, egy Boeing 737-400-as elég régi repülő, már régen nem gyártják... Az üzemeltetése is viszonylag drága. Látszik, hogy nem profik, mivel az illusztráción egy még régebbi 737-200-as van, amikor megláttam a képet (olvasás nélkül), elkezdtem aggódni, hogy ki azaz idióta, aki 737-200as gépet akar itt üzemeltetni?! Nem rossz gépek, nagyon szeretem a klasszik 737-eseket, de ez nagyon elavult technológia.

Ha lenne eszük, akkor 737-700-as gépeket üzemeltetnének, arra találnának is embereket, de még jobb lenne a 800as változat (az üzemeltetési költségük kb ugyanannyi)

Ilyenkor már illene készen lennie a gépeknek, 6 hét nagyon kevés idő...

Ha van kedved, akkor privátban ezeket megbeszélhetjük :)

2017. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem [link] ez a véleményem. Majd ha itt szerepelnek, akkor csevegjünk, addig ez lila köd.
2017. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ps [link] innen van véve, ez a legfrissebb hiába januári. Addig nem lehet az égvilágon semmit csinálni, amíg AOC nincs és az AOC megszerzése az nem egyszerű.
2017. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!