Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Megérné nekem stewardessnek...

Megérné nekem stewardessnek menni? Kicsit mesélnétek róla, kérlek?

Figyelt kérdés
Angolul, németül, hollandul és svédül is felső szinten beszélek, emellett nagyon céltudatosnak érzem magam, mindenem a repülés...

2017. júl. 28. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor vágj bele! :) Ha fiatalabb lennék,én is sztyuvinak mennék,bár úszni nem tudok! :)
2017. júl. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Ha ennyi nyelven beszelsz,szeretsz repulni,utazni,es tudsz uszni akkor miert ne? En eleg sokat repulok munka miatt,sok nyelven beszelek,de nem lennek jo stewardess,mert egy nagyobb szello es az arcomon lenne a halalfelelem,ami valjuk be nem tul megnyugtato :))) Sok sikert!
2017. júl. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 rittyentö válasza:
2%
le kell feküdnöd a rangidös pilotakkal, 20 perces fordulok is joook àaam sokmindenre :)
2017. júl. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Persze, hogy megéri. Sok nyelven beszélsz, ez hatalmas előny, de ennyi sajnos nagyon nem elég. Túl kell esned egy szigorú felvételin, ha a személyiséged nem olyan, amilyet keresnek, akkor tök mindegy mennyi nyelven beszélsz, nem fognak felvenni. Magabiztosnak, előzékenynek, kedvesnek, határozottnak kell lenned, mosolyogni kell, tartani kell a szem kontaktust a felvételiztetővel (nem olyan könnyű ez). Magasnak kell lenned, lábujjhegyen állva nyújtott kézzel el kell érned a 210cm-et. Én már elvégeztem egy légiutas-kísérő tanfolyamot és túl vagyok már 2 sikertelen felvételin (Qatar- Final interjúig jutottam, Wizzair- csoportos feladat után estem ki) Ha van kérdésed, nyugodtan írj.
2017. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem azért nem éri meg, mert ilyen jó nyelvtudással az ember nem vállal el egy szinte "alacsony rendű" munkát. Stewardess-ként alacsonyabb fizetésért nagyon nehéz munkát fogsz végezni. Örökös kialvatlanságban szenvedni, bezsongva a naponta megszenvedett időeltolódástól, tűrni a részeg utasok piszkoskodásait.

Filológusként viszont saját irodád lenne. A nyelvtudásoddal tanár is lehetnél, jól fizetett többnyelvű tolmács, a külügy foglalkoztathatna a diplomáciai szolgálatban, esetleg az ENSZ-nél is lehetnél a sok ezer tolmács egyike.

2017. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!