Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan működik az Online...

Hogyan működik az Online check-in ezen a weboldalon?

Figyelt kérdés

ezen a weboldalon: [link]


A GYIK-nél csak ennyit írtak: "Hogyan végzem el az utasfelvételi (check in) eljárást?

Az utasfelvételi (check-in) eljárást online el lehet végezni, a légitársaság honlapján, az elektronikus jegy információi alapján (24 órával a repülés előtt vagy közvetlen a repülőtéren – 2 órával az indulás előtt."


De ebből nem derül ki hogy most email-t küldenek nekem? vagy ez most hogy kell egész pontosan?


(nem regisztráltam be az oldalra de a beszállókártyát már megkaptam email-ben)



2017. aug. 4. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha van beszállókártyád, akkor már be vagy csekkolva.
2017. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
akkor csak ki kell nyomtatni a beszállókártyát?
2017. aug. 4. 13:59
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem csekkoltal be, akkor nem lehet beszallokartyad. Menj fel a legitarsasag honlapjara, es ott keress online check in menut. Onnantol vegigvezetnek.
2017. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Melyik légitársasággal utazol?
2017. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ezt írja egész pontosan: "Köszönjük, hogy a tripstát választotta,


Ez az elektronikus repülőjegye. Kérjük nyomtassa ki ezt a dokumentumot, és uti okmányával együtt mutassa fel a repülőtéri check-in pultnál."


És kaptam egy foglalási számot.


De nem találok a weboldalon semmit sem. Belépni meg nem tudok mert nem regisztráltam.

2017. aug. 4. 14:10
 6/13 A kérdező kommentje:
"Melyik légitársasággal utazol?" Finnair
2017. aug. 4. 14:12
 7/13 A kérdező kommentje:

Jó, megtaláltam: [link]


de mit, hova írjak?

2017. aug. 4. 14:27
 8/13 anonim ***** válasza:

Check in in advance

Check in online (itt van egy videó is hogy kell...)


Check in now


Family name: a vezetékneved

Booking reference : ez a foglalási kód vagy e-ticket number ez az elektronikus jegyed.

2017. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Valamiért nem akar működni sehogyan sem! Nem akarja elfogadni az e-ticket number-t.
2017. aug. 5. 08:11
 10/13 A kérdező kommentje:
És ha valaki tud válaszoljon erre a repüléssel kapcsolatos kérdésemre is: https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__repules-repulojegyek_..
2017. aug. 5. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!