Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Emirates-szel fogok visszarepü...

Emirates-szel fogok visszarepülni Ázsiából Magyarországra. Mennyi alkoholt tudok berakni a feladott poggyászba, ha tudok?

Figyelt kérdés
Sajnos most olyan helyen vagyok, ahol nem igazán van wifi, ezért nem nagyon tudok magam utánakeresni, ezért megköszönném, ha valaki tudna segíteni a kérdésben, hogy mind az emirates mind a magyar oldalról milyen korlátozások vannak ebben a tekintetben.

2017. aug. 8. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
De ha tudsz gyakorizni akkor a gyakori helyett megnyithattad volna az Emirates honlapját. Oda le van írva mennyi a max amit vinni lehet.
2017. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos gyenge a net és a gyakorit is alig tölti be, az emirates honapján meg egyáltalàn nem:/

De ezt találtam:

[link]

Ez jó lehet?

2017. aug. 8. 10:11
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

A feladott poggyászba azt teszel, amit akarsz, ha nem robban. Italt is. Én nem tennék, nem az ellenőrzés, hanem a poggyászkezelők miatt. Nem tudom milyen üveg élne túl néhány masszív dobálást, leesést.


A belső zónában (taxfree) vett tárgyak kézipoggyászként is felvihetők. Adott esetben 2-3 liter konyak. Ezeknek semmi közük az iszlám előírásaihoz. E járatokon egyébként szolgálnak fe szeszes italt is (pénzért).

2017. aug. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De a kérdésem arra is irányult, hogy Magyarországra mennyit lehet bevinni, az oké, hogy a repülőre elvileg bármennyit. Azt megoldom, hogy ne törjön össze, a kérdés nem erre irányult, meg egyébként se csak üvegben léteznek alkoholok.
2017. aug. 9. 02:30
 5/7 mytravel ***** válasza:
0%
Ez minden országban más. Meg kell nézned a Vámszabályzatokat. Telerakhatod a böröndödet piával, de ha Pesten kivesznek a sorból akkor meg fizetheted a büntetést plusz az áfát. Èn nem igen szórkoznék. 3-4 liter rövid általában megengedett szinte mindenhol. Biztos hogy a ferihegy honlapján is meg fogod találni ezeket az infókat.
2017. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amit belinkeltem az nem releváns? Mert arra eddig senki se reagált...
2017. aug. 12. 01:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Amit belinkeltél az nagyon is releváns. Olvasd el...
2017. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!