Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ti melyik légitársaságot...

Ti melyik légitársaságot választanátok és melyik átszállást?

Figyelt kérdés

Tengerentúli útra megyek. Igaz, hogy turistaosztály, de érdekelne a minőség, kényelem, kiszolgálás, kaja. biztonság. Mindegyik társaság ugyanoda repül, ár nem lényeges.

Kombinációk:

Alitalia - átszállás: Róma

KLM - átszállás: Amszterdam

Lufthansa - átszállás: Frankfurt, München

Turkish Airlines - átszállás: Isztambul

Norwegian - átszállás: Stockholm

Air France - átszállást Párizs

British Airways - átszállás: London

Swiss - átszállás: Zürich

Aeroflot - átszállás: Moszkva


2017. aug. 20. 18:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
KLM vagy Lufthansa. A legmegbízhatóbbak közt vannak, voltak már az év legjobbjai is többször. Repültem is velük, nem volt semmi gond.
2017. aug. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én ezek közül a Lufthansa-t választanám.
2017. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
4%

Tényleg azt gondolod, egy 8-10 órás út során érzel majd bármi különbséget két hasonló szolgáltató azonos kategóriájú járata között?

Vagy választanád csak azért az adott céget, mert sárgára színezte a logóját?

Nem lenne egyszerűbb megérteni, hogy halálra fogod magad unni így is, úgy is, lényegében azonos székezéásű gépőpel fogsz mmenni kb azonos ellátással, és ráfeküdni ehelyett arra, hol kedvezőbb az átszállási idő, és hol alacsonyabb az ár???

2017. aug. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%

Tenyleg nincs lenyeges elteres a szinvonal kozott. Isztambuli es moszkvai atszallas elegge kilove, ha megnyitsz egy terkepet, megerted, miert. ;D


En az utazasi idot minimalizalnam.

2017. aug. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Lufthansa, KLM vagy British.
2017. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
air france es a lufthansa kizarva az alland sztrajkolas miatt, a tobbi meg lenyegeben mindegy bar tenyleg a moszkvai es isztambuli atszallas nem eri meg
2017. aug. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#4 én találkoztam olyan utassal, aki Németországból ment Buenos Airesbe Isztambulon keresztül, én is mennék, mert a Turkish bevált minden szempontból. (Ha sok időd van átszállásra, még elvisznek egy városnézésre is [link]

Lufthansa kiszámíthatatlanul sztrájkol, ilyen hosszú útra nem mernék rájuk alapozni.

2017. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"én is mennék, mert a Turkish bevált minden szempontból."


Egy idomilliomos lehetsz, irigyellek.

2017. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%
A Swiss a kedvencem, mert amikor hatrahajtod az ulestamlat, akkor nemcsak a tamla megy hatra, hanem a szek (amin ulsz) elore csuszik egy kicsit es SOKKAL kenyelmesebb mint a tobbi legitarsasag.
2017. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 3-as válaszolóval, értelmetlen összehasonlítás, nincs érdemi különbség.

Én Norwegian-nel repültem Koppenhágán keresztül JFK-re oda-vissza 130 ezerért. Kaja volt, wifi volt. Egy 8 órás útra nekem más nem is kell, aludni úgyse tudnék, bárhogy hajtogatnám az ülést. De ilyen árért az sem érdekelt volna, ha egy száraz kiflit vágnak a fejemhez. De hát mindenkinek mások az igényei.

2017. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!