Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair repjegyhez tökmindegy...

Wizzair repjegyhez tökmindegy mikor adom hozzá a nagyméretű kézi poggyászt?

Figyelt kérdés
Szept. végére foglaltam repjegyet, de valószínűleg nem lesz elég az ingyenesen felvihető kézi poggyász. Érdemes várni még a nagyméretű megvásárlásával vagy lehetnek időközben akciók? Ahogy láttam a 20%-os kedvezmények, amik szoktak lenni, csak a repülőjegyekre érvényesek.

2017. szept. 5. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy. Reptéren jóval drágább. Online add hozzá. Online nem sokat számít az időpont.
2017. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Online gondoltam mindenképp.
2017. szept. 5. 12:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Magyarázzátok el ezt a nagyméretű poggyász dolgot nekem... Alig nagyobb a kicsinél, és majdnem annyiba kerül, mint egy feladott 32 kg-os. Mi mindig veszünk feladottat (ketten egyet), kényelmesebb csomagolni, lehet hozni italt, lekvárt, stb. Általában még ha odafelé be is férnénk a kis csomagba, hazaútra tuti felpakolunk...
2017. szept. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért van különbség, mert a feladott poggyász majdnem 16 ezer HUF (jóval drágább, mint maga a repjegy), a nagyméretű kézi viszont 5 ezer. Egy 50 l-es hátizsákot fogok vinni, ami valószínűleg meg lesz tömve, így kelleni fog a nagyobb méret. Szerintem egyéni szoc probléma, hogy ki milyen poggyásszal repül, én pl még életemben utaztam feladottal fapadoson, mert nem éri meg. Ráadásul egyedül megyek, úgyhogy nincs kivel közösködnöm.
2017. szept. 5. 15:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Arra mindenképpen figyelj, hogy még az utazás előtt add hozzá :) egyébként teljesen mindegy, bármikor megteheted, bár nem valószínű, hogy lesz rá akció.
2017. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3: arra is jó, ha valaki meg akarja spórolni a csomagra való várakozást, vagy ki akarja zárni, hogy elvesszen a csomagja.
2017. szept. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Magyarázzátok el ezt a nagyméretű poggyász dolgot nekem..."


En feladottal repulok, mert altalaban viszek dolgokat amiket nem engednenek kabinba, de a feladott nehany hatranya:

- rengeteg idot ellosz vele.

- ha hatizsak kiallo hevederekkel, erdemes becsomagolnod valamibe, ha nem akarod, hogy valahol felakadjon vagy tonkretegyek.

2017. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
@3: egyrészt nem kell 1 órát elcseszni a baggage claimnél, másrészt nem mindenki olyan helyekre utazik, ahol bőröndöt vagy hatalmas hátizsákot tud húzkodni. A Wizz nagy kézi nekem elég 10 napra, úgy, hogy kabátot és esőkabátot is el tudok pakolni. Megnézném ahogy tipegsz egy bőrönddel a grúz hegyekben pl.
2017. szept. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyetértek az utolsó válaszolóval. Kazahsztánba megyek, oda a hátizsák praktikusabb. Meg amúgy is mindenhova azzal utazok.
2017. szept. 6. 11:59
 10/11 anonim ***** válasza:

Most olvastam egy cikket, hogy hamarosan eltörlik a nagyobb kabin poggyászt a Wizz-nél, a Ryanairnél pedig most szigorítanak.

[link]

2017. szept. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!