Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Wizzair Discount Clubnál...

A Wizzair Discount Clubnál elég, ha a tulajdonos nevére is vásárlok egy jegyet, vagy tényleg el is kell utaznia?

Figyelt kérdés
Van a családban egy Erste Wizzair hitelkártya, amihez jár a csoportos DC. Ha a tulajdonos nevére is veszek jegyet, de ő nem jön, azt ellenőzi valaki a reptéren? Illetve, a fizetés előtt frissítettem az oldalt, így most a négy utas neve szerepel az utasok között, viszont DC áron. Ez gondolom rendszerhiba lehet, szerintetek ebből lehet baj, ha megveszem így? (mert igazából hagyja a rendszer)

2017. nov. 10. 08:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell utaznia, a lényeg, hogy a foglaláson ott legyen.

A frissítés dolgot nem értem.

2017. nov. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Mivel a DC tulaj nem jön, 22,49 euró a jegyek darabja, négyen utaznánk, tehát az 89,96 euró. Végigmentem a foglalás menetén, fizetés előtt ráfrissítettem az oldalra, és most átugrott a DC árakra, a négy jegy összesen 49,96 euró, de az utasok neve ugyanaz maradt -tehát a DC tulajdonos nincs köztük, mégis meg tudnánk venni DC áron. Meg merjem venni, vagy inkább biztos ami biztos, vegyek egy 12 eurós jegyet a tulajdonosnak is? :)
2017. nov. 10. 09:10
 3/26 anonim ***** válasza:
Ha engedi, akkor én meg merném venni, de nem tette hozzá a DC tagság éves díját?
2017. nov. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem, gondolom annyi történt, hogy a frissítésnél felismerte, hogy ehhez a felhasználóhoz van DC, és automatikusan csökkentette az árat, csak a név kimaradhatott az algoritmusból :)
2017. nov. 10. 09:29
 5/26 A kérdező kommentje:
(mert mindezt a tulaj profiljában próbálom összebűvészkedni)
2017. nov. 10. 09:31
 6/26 anonim ***** válasza:
Érdekes. Majd írd meg mi lett végül.
2017. nov. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Most próbálok keríteni egy Wizz beszállókártyát, hogy megnézzem, rajta van-e az ár. Mert ha nem, akkor úgysem tudják, hogy DC vagy nem DC, jött-e a tulaj vagy nem.
2017. nov. 10. 10:06
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen szerepelnie kell a foglalások között a Discount Club tagnak is:

"A WIZZ Discount Club viteldíjait és internetes poggyászdíjait a klubtag útitársa csak akkor veheti igénybe, ha a klubtag is utasként szerepel a foglalásban."


Azt nem tudom, hogy ellenőrzik-e, hogy az utazáson is részt vesz-e, de jegyet mindenképpen kell venni.

Közben feltett kérdésedre a válasz: nyilván, mivel az Ő profiljába, fiókjába léptél be, ezért a rendszer automatikusan felajánlja a Discount áron való vásárlást - de ez nem jelenti azt, hogy a Discount Club tulajdonosnak nem kell szerepelnie a foglaláson.


Azt biztosra tudom, hogy ha megveszed a jegyet és nem szerepel a DC tulajdonos a jegyvásárlók között, akkor kifizettetik a különbözetet.

2017. nov. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Igen, ettől ódzkodom kicsit, hiába az ő készülékükben van a probléma, hiszen engedik megvenni... :) Akkor az lesz a megoldás, hogy veszek egyet a tulaj nevére is, mert még mindig olcsóbb így 5 jegy, mint DC nélkül 4. Köszönöm a válaszokat! :)
2017. nov. 10. 10:14
 10/26 anonim ***** válasza:
Azt nehezen tudom elképzelni, hogy utólag fizettessenek ki bármit is... Egyébként az ár nincs rajta a beszállókártyán.
2017. nov. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!