Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogy megy a reptéri transzfer...

Hogy megy a reptéri transzfer liverpoolban?

Figyelt kérdés
A lime Street Stationról szeretnék dec. 16-án reggel 7:00kor a reptérre jutni, de nem találok, sehol egy pontos adatot, hogy hova megy, hol áll meg, olyan is találtam, hogy csak óránként megy, meg minden, tehát eléggé zavaros.. [link] itt azt találtam, hogy az 500-as busz visz majd a Lime Street Stationról (Skelhorne Street), de ha rákeresek az 500as busz menetrendjére, nem is látok benne ilyen megállót... Aki utazott már vele, jól jönne egy kis segítség. Wizzair transzfert néztem, azzal fogok repülni

2017. nov. 14. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Te Wizz transzferrel mèsz. Mas busszal visznek. Olvasd el a transzfer informaciójukat a weboldalon. Ott le van ìrva hogy milyen busz ès honnan hova megy és mikor.
2017. nov. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez a baj, semmi konkrétat nem találtam.
2017. nov. 14. 23:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a Lime streetről átmész a Liverpool ONE állomásra (10 perc gyalog), onnan több reptér busz is jár (500, National Express, 86-os buszok, pl a 86A egész éjjel jár), vagy esetleg nézd meg a vonatmenetrendeket Liverpool South Parkway állomásról (10 perc alatt odajutsz vonattal a Lime streetről).


A Wizznek nincs transzfer szolgálata Liverpoolban.


[link]

2017. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!