Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőre nagyobb Auchanos...

Repülőre nagyobb Auchanos bevásárló zacskóban cumót fel lehet vinni, mint 'carry-on' csomag, ugye?

Figyelt kérdés

Úgy adódott, hogy hazalátogatok, s emiatt viszek pár szuvenírt, kis apróságot rokonoknak, DE semmi hátizsákom nincs itt kint, meg amúgy se olyan nagy a csomag.

Ryainair-nél nem kötekednek ilyennel, ugye? Mivel nem egy nagy csomag, ezért ülésem előtt, lábam közé elfér, fel se kell rakni fenti tárolóba (azaz ezzel el is kerülöm a 'sajnos megtelt, a csomagtérbe kell rakni' utat is; amit ezek a vásárfiák nem igen élnének túl).


+ gyorskötözőt fel lehet vinni a gépre, nem? Mert akkor átvilágítás után még a száját is be tudom a szatyornak húzni, és akkor tényleg full patent lenne


2017. dec. 6. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megoldható, nem lesz gond vele.
2017. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legutobb tolem elkoboztak a 22es villaskulcsom, de a sniccerpengekek a talcan hagytak. Zsebembe vittem mar fel bicskat is. Ha akarjak akkor ugy is elveszik, de szerintem ha egy darabot kiteszel a talcara es megkerdezik minek akkor szo nelkul megfogod es rateszed a szatyorra, utana mar nem szedetik le.
2017. dec. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez elég érdekes, hogy pengét és bicskát vihettél fel a gépre, nem túl életszerű.
2017. dec. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Na erre mondják, hogy "messziről jött ember azt mond amit akar" Kizártnak tartom, hogy vittél fel bicskát. Már az átvilágításon elvették volna. Tényleg nem életszerű.

Kérdezőnek.

Majdnem azt írtam, hogy nincs a földön olyan ostoba ember aki kézipoggyászba villáskulcsot akarna vinni, de sajnos vannak.

De a gyorskötöző nem gond. Mi is rakunk el a táskába a biztonság miatt. Szatyrot is használhatsz kézipoggyászként. Annyi a lényeg, hogy betartsd a kézipoggyász szabályait a méret, súly és a tiltott tárgyakban.

2017. dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondthatni sokszor repulok, lehet a nagy szamok torvenye, nem is kell elhinni, csak tapasztalatom irtam.
2017. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!