Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repüléskor használtok nyakpárn...

Repüléskor használtok nyakpárnát? Milyet? Felfújhatót, memóriahabost vagy gyöngyöst?

Figyelt kérdés
2018. jan. 17. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Èn ezeket nem bírom, nekem tök kényelmetlen.

De szerintem csak a felfújható lehet a jó, mert az kevés helyt foglal. A gyöngyöst semmi esetre sem, mert az zörög a fülednél ahogy össze érnek.

Hiába tudok autóban jól aludni, repülön nem igazán, de ha úgy érünk valahova, hogy reggelre, akkor jobb a gépen kicsit aludni, de párnával sem tudok jól aludni.

2018. jan. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak hosszú repülőútra viszek, és akkor felfújhatósat. Mert azt később le lehet engedni, és akár zsebben is elfér. Bár tavaly nem vittem 13 órás útra, de mindig van párna, és kértem még egy párnát így 2 párnával is nagyon jót tudtam aludni.
2018. jan. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha kedvesen kersz a legiutaskiserötöl, akkor adni fognak parnat.


Nagyon hosszu utakra teszek el felfujhatosat (hely miatt csak az jöhet szoba), de nem mindig hasznaltam, mert nem tartom kenyelmesnek.


Memoriahabos biztosan a legkomfortosabb opcio, de az kitölti a kezi poggyasz felet (habar, ha nem vagy szegyenlös, akkor begyürheted a pulcsid ala is).

2018. jan. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Botond1999 ***** válasza:
A nyakpárna fél órára kellemes, de ennél hosszabb időtartamra már nem. Kérj párnát a stewardesstől, felesleges ilyesmit magaddal vinni.
2018. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
még nem voltam olyan hosszú repülőúton hogy kellett volna. busszal szoktam utazni, legutóbb egy 13 órás buszúton voltam és először vittem nyakpárnát (gyönyöset), és életmentő volt
2018. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) Még gondolkodom...
2018. jan. 18. 12:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!