Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repulunk Angliaba. Mennyi az...

Repulunk Angliaba. Mennyi az esely arra hogy lezuhanunk?

Figyelt kérdés

Eletem elso repulese lesz es iszonyatosan izgulok miatta. Rettenetesen varom de nagyon izgulok is. Panikbeteg is vagyok. Itt Pesten az oriaskereken is majdnem sirtam hogy en azonnal kiakarok szallni de megsem tettem,mert valahogy legyoztem ezt. Gondoltam viszek magammal nyugtatot de nem azert hogy bevegyem csak mert megnyugtat ha ott van velem.

Szerintetek?

21/L


2018. febr. 2. 09:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
71%

Gyakorlatilag nulla. Közúton 1000x veszélyesebb közlekedni.

Hadd jegyezzem meg, hogy repülőszerencsétlenségben vagy bármilyen balesetben meghalni valójában ajándék a sorstól, hiszen viszonylag gyors halálmód, és aki így hal meg, az megússza például a rákban való haldoklást, vagy a lassú és gyötrelmes megöregedést.

2018. febr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Mikor repültök?

Én majd a csalagúton át megyek, attól parázom... :)

2018. febr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
1:15000000 ekkora a lehetősége.
2018. febr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Elso. Kossz szepen. Tudod a panikroham nem egy egyszeru hiszti. De persze akinek nem volt meg ilyen az azt sem tudja eszik vagy isszak-e...


Tobbieknek koszi!:)

Aprilis 19.-en delutan 17:20-as geppel megyunk. Es feeeelek :D :) De izgatott is vagyok es varom.:))

Egyebkent a cslagutat epp tegnap neztem. Ott 35 percig haladsz at a viz alatt. Iszonyu jo lehet az is :)

2018. febr. 2. 09:50
 5/29 anonim válasza:
72%
50-50. Vagy lezuhantok, vagy nem. Nyugi :D
2018. febr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
66%

"bármilyen balesetben meghalni valójában ajándék a sorstól, hiszen viszonylag gyors halálmód, és aki így hal meg, az megússza például a rákban való haldoklást, vagy a lassú és gyötrelmes megöregedést."


hát nem gondolom azért ekkora ajándéknak ezt. nyáron halt meg balesetben egy távoli lány ismerősöm. 21 évesen . épp akkor kezdett volna dolgozni a szakmájában, lehet lett volna később családja, gyerekei. így meg a szüleinek kellett eltemetnie 21 évesen. ez nem túl nagy ajándék, sokkal természetesebb az,ha valaki 90 évesen párnák között alszik el. úgy,hogy felkészült rá és a családtagoktól is el tudott köszönni. ha már véget kell érni,akkor így inkább. de kinek mi.


kérdező, ne izgulj, nagyon kicsi esély van rá,hogy baleset történik. persze, elvétve hallani a hírekben, de annyira kicsi az esélye, naponta rengetegen repülnek és senkinek semmi baja nem lesz. veszélyesebb autóval,busszal,vonattal stb utazni, a repülő elég biztonságos,főleg ilyen kicsi távolságon,mint Anglia,nem lesz semmi baj.

élvezd az utazást ki, ne aggódj.

2018. febr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
90%
En mar korulbelul tizszer repultem Angliaba, es elek.:D
2018. febr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%

21 éves vagy.

Ha belegondolsz, egyetlen repülő kisebb balesete is (amiből sokszor az utasok is csak később vesznek tudomást), vezető hírré válik a világ majd' minden újságjában.

Az internet nem képes azonnal tudósítani minden sérülést okozó közúti balesetről, ha mégis tehetné, ki az, aki feldolgozni tudná?

.

Harag és részrehajlás nélkül: a pánikbetegség a semmi másra nem gondolók 'betegsége'.

Te magad bizonyítod ezt, hiszen ha a PAKKODBAN lévő gyógyszer is megnyugtat és hat rád, a csomagolásán keresztüli felszívódása, ezzel hatása a nullánál is kisebb .

Az alattad elsuhanó tájad figyeld, ha lehetőséged van rá, olyanra ritkán van lehetőséged, pánikolni bármikor tudsz, amikor csak rá gondolsz, eszedbe jut!

.

'Betegséged' miatt nem írom le: félelemre semmi okod, hiszen még soha senki nem maradt fenn.

2018. febr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%

A nyugtatót azért tényleg vidd magaddal, ha már az is megnyugtat, ha ott van veled. Ha nagyon pocsékul éreznéd magad, akár be is vehetsz egyet. Mire kivárod, hogy hasson, már ott is leszel! :)


Jó utat!!!

2018. febr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%

Inkább vedd is be :) Amúgy én kedden jöttem haza Londonból. Én is izgultam. Amikor felszálltunk nagyon felment a pulzusom, de ennyi...

18F

2018. febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!