Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen engedélyek szükségesek?

Milyen engedélyek szükségesek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék édesapámhoz kiutazni Angliába, (15éves vagyok)de a szüleim elváltak és édesanyukám a hivatalos gondviselőm. A kérdéseim: Szükséges valamilyen nyilatkozatot/engedélyt írni? Utazhatok így egyedül?

A válaszokat előre is köszönöm, ha van személyes tapasztalatod és leírod, azért is nagyon hálás lennék!:)



2018. febr. 4. 08:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Elvileg anyukádnak kell írnia egy levelet hogy kihez mész még hogy elenged stb aláírással. Gyakorlatban általában nem kérik, de azért jó ha van hogy ha mégis. Pl egy csomó embertől nem kérik el de amikor én mentem szintén ennyi idősen tőlem kértek levelet és kérdezgettek. Máskor meg nem volt ilyen. Szóval én azt mondom hogy a biztonság kedvéért írjatok levelet.
2018. febr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!