Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Airbusra milyen csomagot...

Airbusra milyen csomagot vihetek fel?

Figyelt kérdés

Eurowings járattal mennék, de állítólag airbus lesz(nem repültem még nem tudom ez mit takar) és arra nem igen lehet csomagot felvinni

lenne egy közepes méretű bőröndöm, egy nagyobb kézitáskám és egy laptop táska

ezeket felvihetem, vagy feladhatom e valamelyiket poggyászként?


2018. febr. 4. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy milyen csomagot, es mennyit vihetsz fel, mindig a legitarsasag hatarozza meg, a te esetedben az Eurowings. Az airbus az egy repulogep tipus.
2018. febr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! A legitarsasag honlapjan fent van errol minden informacio. 55 x 40 x 23 cm A maximum meret amit felvihetsz magadnak a fedelzetre, emelle talan egy kis pici valltaskat felengednek ingyen, de nem tudom, mert eurowingssel sosem utaztam, csak a tobbi fapados alapjan mondom. Elmeletileg 1db taska lehet veled a fedelzeten. Ami pedig ennel nagyobb, azt fel kell adnod. Feladott poggyaszt szinten a legitarsasag honlapjan tudod megvasarolni, mindenkepp vedd meg elore ha szukseges, mert a repteren sokkal tobb dijat szamitanak fel ra, ha ott derul ki. A repulogep tipusanak pedig tenyleg nincsen koze a poggyaszmeretekhez :)
2018. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
[link] - parancsolj.
2018. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vihetsz egy 55x40x23 cm-es kabinbőröndöt, ami max. 8 kg lehet, és egy 40x30x10 cm-es kistáskát (pl. laptop táska). A méreteket nagyon szigorúan veszik. A kabinbőröndöt gyakran beteszik a csomagtérbe, abba pénzt, iratokat ne tegyél. Ha több csomagot szeretnél vinni, kell venned csomagjegyet.
2018. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!