Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Miért van az, hogy ha "véletle...

Miért van az, hogy ha "véletlenszerű helyre" kérem a jegyet online becsekkolásnál, akkor is csak úgy engedi továbbléptetni a folyamatot, ha választok pénzért ülőhelyet?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos r-betűs légitársasággal repülnék, ahol megcsináltam az indulás előtti online utasfelvételt. Ott adva volt egy lehetőség, hogy véletlenszerű ülőhely, ami ingyenes. Ez idáig oké.

Ráklikkeltem, hogy véletlenszerű ülőhely, majd a következő lépcsőnél feljött az utastér térképe ülőhelyek szerint. Innen már csak úgy tudtam továbblépni, ha kiválasztottam egy ülőhelyet.... Mivaaaan??! Miért kérte, hogy válasszak ülőhelyet, ha egyszer arra mentem rá, hogy véletlenszerű lesz a helyválasztás?

Amikor kiválasztottam a legolcsóbb ülést, már tovább tudtam lépni, de legomboltak pár ezer forintot....

Ja, és a poén, hogy végül a beszállókártyákon nem az az ülőhely szerepelt, mint amiért fizettem.

Mérges vagyok.

Valaki megmagyarázná, miért fizettem ki a semmiért egy valag pénzt?

Köszönöm.



2018. febr. 5. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenes ülést utazás előtt 4 nappal enged venni, ha előbb csinálod a check in-t, akkor fizetned kell. Sokszor utazom velük, mindig továbbenged anélkül, hogy választanék ülést.
2018. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, hogy az a visszaútra vonatkozott, mert több mint 4 nappal a visszaút előtt akartam kinyomtatni a visszaút beszállókártyáját is, és csak úgy engedte, ha váltok mellé ülőhelyet.
2018. febr. 6. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!