Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Feltétlenül muszáj a repüléshe...

Feltétlenül muszáj a repüléshez 20*20 cm-es zacskót hasnnálni a folyadékoknak?

Figyelt kérdés

2018. márc. 13. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. A nemzetközi szabályok csupán azt írják elő, hogy a zacskó űrtartalma nem haladhatja meg az 1 litert. (De azért nem szokták ezt konkrétan lemérni.)
2018. márc. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1 es irja. Amúgy meg a legtöbb repülőtér ontja a 20x20 as tasakokat. Ha nem akarod is belebotlasz.
2018. márc. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mindig lusta vagyok elmenni venni utazás előtt, amúgy se tudom hogy hol lehet venni kifejezetten 20x20as simítózáras zacskót, tök nevetséges elvárás hogy te keress ilyen hülyeségeket, akkor legalább árulnának reptereken valami automatában, vagy ilyesmi. Amúgy én mindig belerakom egy sima nejlonzacskóba, amit összecsomózok, még sosem kötöttek bele.
2018. márc. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A ferihegyen pl. az Inmediokban bizti kapsz, sekely 100ft/darab.
2018. márc. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Ingyen van, tele van velük a reptér.
2018. márc. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 10 deka farhát ***** válasza:
DM-ben is lehet kapni. Meg Rossmannban is.
2018. márc. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En is kisebb méretű sima, átlátszó zacskóba teszem, amit összekötök. Soha nem problemáztak ezen, lényeg, hogy látható legyen, hogy milyen cucc van benne.
2018. márc. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös: Melyik reptér van vele tele, azt elárulnád? Valamelyik a világon biztos, de a ferihegyi az nem.
2018. márc. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!