Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Csomagtérbe feladott bőröndben...

Csomagtérbe feladott bőröndben lehet bontatlan italt szállítani?

Figyelt kérdés

Németországból jönnék haza, 4-6 bontatlan, zárjegyes sört raknék a csomagtéri bőröndbe. Szabad így szállítani? Továbbá nem fagy szét az üveg?


Múltkor haver azt mondta, hogy ő 11 darab itallal jött haza.


Amúgy Wizzairrel jövök, ha ez számít.



2018. ápr. 5. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
igen, csak jól csomagold be
2018. ápr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Oda bontatlant és bontottat is szabad tenni. Csakhogy dobigálják, a futószalagról 2 métert is zuhanhat a konténerbe, a következő 25 kilós bőrönd pedig sarkával rá... vagyis külön-külön jól be kell csomagolni. Megfagyni ilyen rövid úton nem fog.
2018. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elég kemény szerencsére a gurulós bőrönd, de mindegyik egyenként lesz becsomagolva rongyba, meg meg rájuk 2 kukazsák is, ha mégis kifolynának.
2018. ápr. 5. 16:06
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
na most jött két teljesen korrekt válasz, az első az enyém mégis le lettek pontozva, miféle úri passzióból kérdem én?
2018. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én zöldet adtam mindenkinek, de egyébként mindig ez megy már itt. Ezért nem szoktam már ide válaszolni, mert csak felcsesz. Nem tudok mást elképzelni, minthogy valami élettelen nyomorult troll nyomogatja a pirosat mindenre, válogatás nélkül.


Az oldal vezetői meg tehetnének ellene valamit, ha fontos nekik a látogatottság.

2018. ápr. 5. 19:35
 6/6 anonim ***** válasza:
köszi, egyetértek, figyeld meg ezt is hogy lepontozzák mindjárt:D
2018. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!