Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőre fel lehet vinni kaját?

Repülőre fel lehet vinni kaját?

Figyelt kérdés

Kézipoggyászba milyen kajákat lehet tenni?

Ami érdekelne: kenyér, chips, innivaló (ha jól tudom csak 1 dl-s üvegekbe, de nem vagyok benne biztos), meg visszafelé külföldről ilyen külföldi kaják...csoki, chips, sajt stb.


2018. ápr. 7. 14:59
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és...

Ryanair

Olaszország

2018. ápr. 7. 15:02
 2/4 anonim ***** válasza:

Száraz kaját lehet vinni gond nélkül (kenyér, chips), de folyadékot és kenhetőt nem lehet az átvilágításnál átvinni csak akkor ha max. 100ml-es kiszerelésben van, és összesen talán 1l-ig.

Viszont, amit az átvilágítást követően veszel, azt fel tudod vinni (pl. vehetsz magadnak ott innivalót, vagy beviszel egy üres palackot és feltöltöd a mosdóban).

2018. ápr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem régi tapasztalatom szerint ez ilyen nem is tudom milyen függő, ember? helyzet?

Egyiptomból jöttünk haza fájdalmasan korán, és a hotel adott útravalót amiben volt kis dobozos gyümölcslé, banán, narancs, vaj, péksüti meg szendvics.

Valakinek gond nélkül átengedték, pl nekem az egész csomagot, a többiektől viszont elvették az üdítőt.

Hazafele ha "szuvenírnek" hozod akkor a bőröndbe jobb helye van, de én valahogy simán hazahoztam pl a hátizsákomban 4 ellenőrzésen át (mert át kellett szállnunk hazafele) egy fányi banánt :D míg mástól elvettek ezt-azt.

2018. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyiptomban egy bombát is simán átengedtek pár éve sajnos, úgyhogy az ottani állapotok nem mérvadóak.


Száraz ételt minden további nélkül vihetsz, a megkent szendvicsekkel sem lesz baj. Ahogy írták a folyékony és krém állagú ételeket nem lehet, pl. egy üveg nutellát vagy lekvárt nem vihetsz.

1 dl-es kiszerelésű innivalókkal én inkább nem égetném magam.

2018. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!