Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Valaki utazott már a RyanAir-r...

Valaki utazott már a RyanAir-rel? Elsősorban a beszállás érdekel? Hova ültök? Ahova akartok?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy lehet fix helyet vsárolni. Mi ketten mennénk. Egyelőre nem akarunk fix helyett venni. Nagy az esélye hogy nem fogunk tudni egymás mellé ülni? Vagy kiszáll be elsőnek? Érkezési sorrend van?

2018. ápr. 20. 13:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve olvastam valahol, hogy csakis a RyanAir-nél vásárolt kézipoggyászt lehet felvinni a gépre. Igaz ez?
2018. ápr. 20. 13:17
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Mi, ugyan, mindig veszunk helyjegyet, de ugy gondolom, hogy ha nem utolso pillanatra van hagyva az online check-in, akkor az esely megvan arra, hogy egymas melle kaptok helyet. Nemcsak a Ryanaair-nel vett kezi poggyaszt engedik fel a fedelzetre.
2018. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Az ülőhelyed rá lesz írva a beszállókártyára. Innentől mindegy, ki száll be elsőnek, a helyed megvár. Ha nem fizetsz, szétültetnek, de ettől még minden szék ugyanoda szokott repülni. Kivéve természetesen, ha szétrobban a gép.
2018. ápr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem veszel helyet, akkor automatikusan osztanak nektek, az régen volt, hogy érkezési sorrendben lehetett helyet választani. Vádolják azzal a Ryanair-t, hogy aki nem vesz helyet, azt szándékosan szétültetik, de a ceg ezt cáfolta. Nem tudom mi az igazság, én is valószínűbbnek tartom, hogy csak akkor ültet szét ha már nincs olcsóbb árkategóriás hely egymás mellett.

A másik hátránya a helyfoglalás hiányának, hogy becsekkolni így csak később lehet, ami a visszaútnál lehet érdekes. Előfordulhat ugyanis, hogy már csak külföldön tudod elvégezni a visszaútra.

2018. ápr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

"Illetve olvastam valahol, hogy csakis a RyanAir-nél vásárolt kézipoggyászt lehet felvinni a gépre. Igaz ez?"

Ezt a ryanair honlapján olvashattad, ahol arra buzdítanak egy félrevezető mondattal, hogy tőlük vegyél böröndöt. Természetesen bármilyen poggyászt fel lehet vinni, ami a méret és sulykorlátozásba belefér.

2018. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Egy hete repültem velük.

4 nappal hamarabb lehet elvégezni az online Check-in-t, éppen ezért én kétszer is elvégeztem (oda és vissza külön, ahogy lehetett azonnal, hogy tuti jó helyünk legyen anyukámmal).

A vezetéknevünk azonos, egyszerre csináltam a két Check-in-t mind a kettőnknek mind a kétszer és oda-vissza egyaránt külön ültünk. Oda 10 sorral hátrébb ültem, mint anyu, visszafelé 12 sorral előrébb. Felajanlotta az oldal, hogy üljünk egymás mellé, igen, 3500 forintért. Inkább kibírtam.

Úgyhogy hiába az azonos név csaladtagoknál vagy az egyszerre elvégzett becsekkolás, nem tudtunk egymás mellett ülni.

Viszont érkezési sorrendben szállsz be a gépbe, de a helyed adott, ami a beszállókártyán rajta lesz.

2018. ápr. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 A foglalás is egyben volt?
2018. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
7: minden együtt volt, egyszerre, direkt azért, hogy egymás mellett üljünk, hátha úgy dobja a gép... Mindenre figyeltem, hiába.
2018. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Helykiosztás van.

Becsekkoláskor ad ülést.


Régen az egy foglalási számon levőket egymás mellé tette. Eddig..


Iden 4 utunk volt velük, egyszer sem tett a férjem mellé. Össze vissza, 10 sorral hátrébb meg ilyenek, mikor mellette mind 2 szék üres volt..


Ösztönző hogy vegyél..

2018. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!