Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szerintetek mikor vezetik be...

Szerintetek mikor vezetik be a repülőkön a "kisgyermekes" részleget?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy néhány légitársaság fontolgatja, hogy a kisgyerekkel utazóknak egy elkülönített részleget hoznsnak létre, hogy ne zavarják a többi utast.

2018. máj. 22. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem felesleges. Rendszeresen repülök, kevés kisgyerek van, és egyetlen egy esetre sem emlékszem, amikor gond lett volna velük.
2018. máj. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem hiszem, hogy megérné. Azért ANNYIRA sokan nem utaznak kisgyerekkel, hogy minden járaton összejöjjön 20-30 fő, szerintem. 5-6 elkülönített ülésért meg nem fogják átalakítani az összes gép összes utasterét, szerintem.
2018. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Utazásaim során többször volt zavaró a síró, hisztiző gyerek. Több szülő is mondta, hogy nekkk is jobb lenne, mert így ők sem érzik magukat kellemetlenül.

Tengerentúli járatokra gondolok. Nyilván egy 2 órás repülést ki lehet bírni, de egy 12 órásat...

2018. máj. 22. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Én havi rendszerességgel repülök. Semmi gondom nem volt ebből. Néha pár percig nyűgös egy gyerek, de ennyi "kellemetlenséget" felnőttek is okoznak. Sőt!! :) Olyan még nem volt soha, hogy egész úton valami gond lett volna, sőt a gyerekek általában jobban viselik a hosszú utat, mint a felnőttek, mert hamar bealszanak.
2018. máj. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Shai-Hulud ***** válasza:
76%

"Több szülő is mondta, hogy nekkk is jobb lenne, mert így ők sem érzik magukat kellemetlenül."


Gondolom, ha megnevelték volna a hisztiző gyereket, akkor sem kellene kényelmetlenül érezni magukat... :-D


Egy gyerek valóban sokszor nyűgös, fáradt, vagy éppen rossz kedvű. De (normális esetben) szerintem ez azért nem annyira kibírhatatlan, hogy emiatt külön részlegbe kellene száműzni őket.

Ha meg mégis annyira kibírhatatlan és hisztis az a gyerek, akkor csak érezze magát kellemetlenül az a szülő.

2018. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Inkább a büdös és igénytelen embereknek kellene külön részt bíztosítani. Sokkal rosszabb 12órát büdösben tölteni, mint pár órát hallgatni egy síró/hisztiző gyereket.
2018. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért síró/hisztiző gyereket is borzalmas hallgatni, főleg mikor látod hogy a szülők röhögcsélnek és lesz*rják az egészet. A büdös/igénytelen utas persze a legrosszabb. A legjobba persze az mikor folyosó ülésre olyan elhízott utas ül, aki közben elalszik és amikor dolgod lenne, kb. nem tudsz tőle kimenni a mellékesbe.
2021. júl. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!