Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hosszú repülőútra megéri...

Hosszú repülőútra megéri nyakpárnát vinni?

Figyelt kérdés
12 órás repülés áll előttem, nem tudom eldönteni, hogy vigyek e nyakpárnát. Még nem próbáltam, ugyhogy nem tudom mennyire kényelmes/szükséges. Plusz sajnos nem felfújható, ugyhogy lehet nem lenne a legpraktikusabb.
2018. máj. 29. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem baromira kényelmetlen.

Viszont gumiharisnyát mindenképpen viselj.

2018. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha az megnyugtat, nyakpárna nélkül is mindenki túléli az utat. Öööö mármint azok közül, akik nem zuhannak le. Szóval ne told túl ezt a dolgot, emberek millióinak eszébe sem jut ez a probléma.

Ha mégis viszel, valószínűleg viszel mellé még rengeteg kacatot is. Gondolj arra, az utazásod során legalább azt a dög nyakpárnát nem kell majd hurcolnod mindenhova magaddal.

2018. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen hosszú utakon mindig adnak párnát, és takarót.

Amikor először utaztam 14 órát a turista osztályon akkor is adtak párnát, takarót.

Mi most már premium economy osztályon utazunk, ott még zoknit, és papucsot is adnak a párna, takaró mellé.

Én ezért nem viszek nyakpárnát, mert csak + felesleges tárgy amit cipelni kell.

2018. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben akkor nem viszek! Köszönöm a válaszokat:)
2018. máj. 29. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Lényegtelen.Nem feltetlenul Neked irom, mert te mar valoszinuleg tul vagy ezen.

Akiknek ilyen sznob allurjeik vannak, hogy nem birnak 12 orat ulni, filmet nezni, eszegetni, az vizesse ki 5x Business jegyet.


Gusztustalan az effajta pitiánersznobizmus.

2018. nov. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!