Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Utazott valaki mostanaban...

Utazott valaki mostanaban wizzair-rel, kisbabaval? Hogy vihetem magammal a babakocsit, ill. a tapszert?

Figyelt kérdés

A babakocsink ket reszes, persze ossze lehet hajtani a vazat, de maga a fekvo resz kulon van. Igy is lehet vinni? Ha jol tudom a lepcsonel veszik majd el es ott is talalom meg leszallas utan?

Masik kerdesem, hogy vihetek e magammal vizet thermoszban a kicsinek a tapszerehez? Ha igen mennyit? Londonbol fogunk BP-re repulni.


2018. máj. 31. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs pici gyerekem de nemrég utaztam egy kismamával aki a babakocsit felvihette a gépre. De a wizzair honlapján minden le van írva, hogy hogyan kell előre jelezned.
2018. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A honlapon sok dolog le van irva de pl a viztol semmit nem talaltam. Baba kocsirol is annyit h felvigeto ha ossze csukhato. Nem tudom h nem e az egyreszesre ertendo.
2018. máj. 31. 22:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Az esernyőre csukható babakocsi vihető fel, illetve van, hogy a gép ajtajánál elveszik azt, és csomagtérbe teszik, de leszállás után visszakapod.

Wizz magyar ügyfélszolgálat: 0690-900-555

2018. jún. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azota megkerdeztem, es azt mondtak nem gond a ket reszes. Nyilvan a csomagokhoz rakjak majd, de minek is kene baba kocsi a fedelzeten? Ugysem ferne el. Nem is ertem. A vizre konkretan nem valszoltak, csak hogy vihetem a dolgait egy kulon taskaban. Arra sem valaszoltak hogy ugyanugy vihetem e a kezipoggyaszomat, vagy a helyett ertendo a baba kocsi. De mar nem is erdekel, viszek mindent aztan meglatjuk.
2018. jún. 2. 11:57
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
3 hete repültem wizzair járattal. Volr vagy 5 babakocsis anyuka. Én úgy láttam, hogy a babakocsit bár végig velük van, a felszállásnál elveszik, és kézben viszik fel a kisbabát. Tápszert meg vizet a picinek felvihetsz. De nem lehet 100 ml nagyobb.
2018. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Babakocsit ingyen lehet vinni. Nekünk a csomagtérbe tették, sajnos el is tört a váz, amit azóta se fizettek ki (nagyjából 100.000.-). Ez most nem szídás, csak az elméleti kérdésre, hogy minek az utastérbe a babakocsi... bármennyi folyadékot fel lehet vinni a babának, én 1 literes üvegbe vittem fel babavizet, amibe bele is kellett innom. 2 kézipoggyászom lehetett. Ez nem a Wizzairhez tartozik, csak úgy mondom, hogy készülj fel bármire. Hazafele az átvizsgálásnál még a kislányom pelenkájába is belenéztek, mindenhova, a csomagjaimat is átturták töviről hegyire. Én nagyon nem számítottam erre, mindenem szét lett szedve, mivel ketten voltunk a 6 hónapos babámmal jó volt összepakolni...
2018. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eszméletlen...
2018. jún. 3. 12:03
 8/10 A kérdező kommentje:
Na vegre felvettek a telefont, szoval ha nincs kulon ulohely a babanak, es viszek babakocsit, akkor az a 10kg-s kezi helyett van. Tehat azt akkor nem vihetek ingyen. Viszont vihetek egy kisebb max 5kg-s taskat a baba cuccokkal, a tapszerhez valo vizhez nincs korlatozas, csak annyi, hogy annyit vihetek amennyi az utra szukseges.
2018. jún. 4. 12:10
 9/10 Rella07 válasza:
Szia!Nekem is ilyesmi a problémám.Jövő héten utazunk a 10 hónaposommal.Vinnék egy esernyőre csukható babakocsit meg egy kis hátizsákot az irataimnak és a lányom cuccainak.Akkor most a babakocsi számít az én kézipggyászomnak és mást nem is vihetek ingyen?De az irataimat és valami kaját,egyebeket a gyereknek tennem kellene.Normálisan ez nincs leírva a Wizz oldalán.Légyszi segítsetek,köszi
2018. jún. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Viheted a babakocsit, es melle egy 5 kilos taskat a babaholminak, merete: 40x30x18.
2018. jún. 6. 02:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!